şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
10127 entry daha
  • kargo firmalarıyla birlikte krizin yaşandığı online satış platformudur. çevremde indirim haftası nedeniyle telefon almak isteyen birçok insan yılbaşına yakın teslimat süreleri nedeniyle vazgeçtiler. eyyy hepsiburada okuyor musun?

ben de 24 kasım'da sipariş vermiştim. 28 kasım'da kargoya verilecek diye geçmişler fakat hiç umudum yoktu. ve beni şaşırtmadılar. 3 aralık olmasına rağmen hiçbir ilerleme yok. tahminime göre ocak ortası gibi siparişler gelecek gibi duruyor. ürünlerin elektronik olması nedeniyle herhangi bir arıza durumu olursa, iade süreciyle birlikte şubat ayına kadar problemli bir alışveriş macerasına kendimizi atmış bulunuyoruz.
  • musterisini; urunu gec ulastirdigi icin degil musterisini hicbir sekilde siklemedigi icin kaybedecek firmadir. her gun en az 6 kere falan siteye girip siparislerim bolumunu kontrol ediyorum. kargo gelsin daha da sikseler girmem.

eger musterisini gercekten sikliyor olsa, o kazandigi paralarin yarisini basar, ups vb. firmalarla isini hallederdi. kriz yonetiminden bir haberler. sistemin kilitlenmesine ragmen su an hala yarin kargoda mujdesi! var urunlerde, kargoya verilecek denen tarihin ustunden 3 gun gecmis hala eski tarih yaziyor, ariyorsun muzik dinletiyorlar.

cocuk muyuz aminakoyim biz!

telefon, laptop ne tur cihazim varsa hepsinden engelleyecegim sitenizi. bu sektorden siktir olup gitmenizi dort gozle bekliyorum.
  • hala acemi çalışan firma. 23 kasım'da sipariş verdim, satıcı hepsiburada, 25 kasım da kargoya verildi, bu gün 3 aralık, daha piyasada yok. neden ? lojistiği kendi firmalarıyla çözmeye çalışıyorlar. hepsijet isimli müthiş kargo şirketleri ile.

hepsiburada, topu hepsijet'e atıyor, hepsijet ise sadece robotik sistem 5 aralığa kadar teslim edilecek diyor.

aynı şehirden alışveriş yapıp, 12 gün beklemek.. bir daha tövbe.
  • müşteri temsilcisi, müşteri hizmetleri, çağrı merkezi ile görüşeceğim dediginizde kesinlikle temsilciye ulaşamıyorsunuz. 10 dakika inadına bu kombinasyonları tekrar ettim ama nafile. zaten google da bir site hakkında .. site müşteri temsilcisine nasıl ballanırım diye bir konu varsa bilinki o site sizi temsilciye bağlamamak için türlü işgüzarlığı yapmıştır. google dan da çıkmadı. sonra şikayette bulunacağım diye seslendim robota ve bağladı. bağlar bağlamaz hat kapandi. yılmıyorlar suratına kapatıyor. aynı şekilde 15 dk daha bekledim bu sefer aynı yöntemle baglandım. nasıl ya biz size neden ulaşamıyoruz? ürün gelmemişse "telefonu açmayalım müşteri nasıl olsa unutur " mu diyorsunuz bu kadar misiniz yani? eskiden aradığınızda cat diye açan firmaydı şimdi türlü oyunlarla sizi bağlamamak için kırk takla atıyor. 10-20 eleman daha alamıcak kadar aciz misiniz?
  • online alışverişte tarih yazan site..

madem onlar tarih yazdı, ben de yazayım tarihleri;

satıcı : hepsiburada
    sipariş tarihi : 29 kasım
    kargolama tarihi : 24 aralık
    teslim tarihi : 8 ocak
  • whatsapp destek numarası 0850 252 4000 olan firma. daha önce bir kargomun adresini satıcılarına yanlış bildirmişlerdi. doğal olarak kargo yanlış adrese gidiyordu. hatayı kargo takibi yaptığımda varış şubesinin alakasız bir şube olduğu için farketmiştim. bu numaraya mesaj atarak sorunu çözmüş, kargomu da zamanında almıştım.
  • bu karaktersizler 27 kasımda aldığım ürünü 6 ocakta gönderecekmiş.

elinde yok niye satıyorsun?
    baktım halen satmaya devam ediyorlar.

uzuuuuuun zamandır ürün almıyordum, yanıldım aldım bir daha kafasını alırlar benden
  • hepsiorada ama kargom nerede ? yatırımlık ürün gibi düşünün alın unutun birgün ansızın kapı çalsın böyle küçük şımarıklıklar yapın kendinize. kargo konusunda (bkz: aliexpress) ile yarışıyorlar rakip sadece 5-6 bin km averaj vermiş bizimkiler yetişmeye çalışıyor.
  • kendilerinden yıllar sonra alışveriş yaptığıma pişman etmişlerdir. 21 kasımda sipariş ettiğim ürün halen kargoya verilmedi herkes gibi. ne zaman verileceği de muallak. yani bu tarih 2020 yılı bile olabilir. müşteri hizmetleri de otomatik cevap olarak "yoğunluk vardı efendim" argümanını kullanıyor. ulan madem girdin bu cuma furyasına yoğunluk olacağını öngöremiyor musun? ne bekliyordun yani..!
    ekleme: 05/12/2019 tarihi itibariyle ürünler kargoya verildi. bekleyen arkadaşlara bol sabırlar.
  • 1-)üzerinde aynı gün kargo yazan ürünü satın aldım.okey miyiz?okeyiz.

2-)ürünüm aynı gün kargolandı(göya).okey miyiz?okeyiz.

3-)bu hepsiburada denen pislik yuvası diyor ki ürünün teslim edileceği tarih 11 aralık.(ki daha önce bir hesabımı kapatmıştım;sırf bu ürün için hesap açtım)
    okey miyiz?değiliz.

be amcık ağızlı aynı gün kargonun ne manası var o zaman?

şahsen tahminim ürününüz kargoya verilmiş görünse bile verilmemiş veya bekletiliyor olabilir.29 kasımda kargoya verilen ürün 4 gündür aynı yerde yani çıkış şubesinde bekliyor.

işin enteresanı kargo firması da telefonları açmıyor.

siz kiiiiiim adını göt korkusuna şahane mahane diye değiştirmeye çalıştığınız koskoca “kara cuma” kim amk.

ayrıca kendi kafamı sikeyim orada amazon.com.tr varken bu kımıl zararlılarından mal alıyorum.
669 entry daha