9200 entry daha
  • sadece canım kedicim için kum-mama veya bilumum oyuncak almak için kullandığım sitedir.
    hep aynı markalardan ve satıcıdan alıyorum, değiştirmeye hiç cesaretim yok.
  • 22 kasımda aldığım ürünün kargolama tarihini 27 kasım teslimatını ise 2 aralık göstermesine rağmen son güncellemeyle bugün yola çıkan kargomun hepsijet(!) ile 18 aralıkta teslim alacağımı öğrendiğim über alışveriş sitesi. black friday muhabbetinden önce gönderim tarihine güvenerek aldım alacağımı, ürünü 50 lira indirimle aldım fakat üzerinden hafta geçtikten sonra daha ucuza başka yerde bulmama rağmen beyefendilerin keyfi nedeniyle iptal edemedim, çünkü gönderilmemiş ürün elime geçmeden iptal edemiyorlarmışmış. gittigidiyordan ram, ssd, ve klavye aldım adamlar ertesi gün yolladılar. çokça alışveriş yapmıştım buradan ama bundan sonrasına tövbe, ne bir şey alırım ne de aldırırım.
  • stok sorunu yaşadıklarını düşünüyorum. bir ürünü kargoya vermek bu kadar uzun süremez imkansız. kara cumada alınan ürün sayısı belli hepsiburada’dan alınan da az çok tahmin edilebilinir. insanları yoğunluğu bahane edip oyalıyorlar öyle düşünmeye başladım. amazondan dün gece aldığım ürünü bu sabah kargoya verdiler. diyeceklerim bu kadar...
  • 22 kasım alışveriş tarihi 14 aralık teslim tarihi. 10 aralık itibariyle uzun bir seyahate çıkıyorum hasebiyle yaptığım alışverişimi beyefendiler saolsunlar 14 aralık da teslim etmeye karar vermişler.
  • medine hurması alayım dedim, ucuza buldum kurabiye yapmak için. kargoya veriliş 27 aralık yazıyor. umreye gidene söylesem daha çabuk gelecekmiş.
  • totalde 100bin lira toplam alışveriş yaptığım sitedir ama artık benim için bitmiştir. gönderemeyeceğin ürünü satmayacaksın!!!
  • adamlar demiş işte “hepsi burada”

“hepsi orada olsun mu?” dememişler.
    ya da
    “hepsi oraya” da diyebilirlerdi.

(bkz: hayat)
  • burada hepsiburada.com u şikayet edenler olarak sadece yarımız telefonlarından bunların uygulamasını silse g*tleri alev alacak olan alışveriş platformu
  • 22 kasım’da verdiğim siparişlerimin (8 parça bilgisayar bileşeni) hiç biri henüz elime ulaşmadı. bugün 5 aralık ve inanır mısınız gerçekten ama gerçekten aralık ayının sonuna kadar ümidimi kestim. bir daha asla hepsiburada’dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. 100 lira 200 lira fazla veririm ciddiyetine inandığım ve güvendiğim bir yerden yaparım alışverişimi.

sanmıyorum ama bu hususta hepsiburada’dan yetkili birileri yazılanları okuyorsa ona burdan bir çift lafım var ; o kargoyu bu saatten sonra getirsenizde bir getirmesenizde. inanın unuttum, artık kontrol etmek bile gelmiyor içimden. harcadığım paraya acıyorum. tabletimden ve telefonumdan da uygulamalarını siliyorum.
  • kargo olayında mağduruz diyorum anlayışınız için teşekkür ederiz diyorlar, hayır anlayış göstermiyorum diyorum olsun biz yine de teşekkür ederiz diyorlar.
6902 entry daha
hesabın var mı? giriş yap