şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
11908 entry daha
  • şı ambalajı, paketlemeyi kendinize yakıştırıyor musunuz?

link

hiç mi utanmadınız böyle paketlerken?

içerisinde ki ürün ya patlamış ya da kırılmış zira alt kısmında ıslaklık mevcut. bunu virüs vs tantanaları yüzünden henüz açamadım, biraz dışarda bekleyeceğim ve bu ürünü iade etme zırva süreçlerine girmeyeceğim muhtemelen ama bir daha sizinle asla işim olmaz.
  • hepsiburada ve hepsiexpress berbat operasyonel yönetime sahip firmalar.

kendi sattıkları ürünü yanlış gönderip iade kabul etmeyen, müşteriye cevap vermeyen rezil oluşumlar.

sakın hepsiexpress falan kullanmayın.
  • siparişimi kendi b.ktan kargo şirketleriyle (bkz: hepsijet) göndermeye icbar edip, evde bulamayınca kargoyu koyacak merkezi bir şubeleri olmadığı için geri yollayan ve ücret iadesinde kargo ücretini iade etmeyen firma.

kardeşim neden senin bir boka benzemeyen kargo hizmetini kullanmak zorunda bırakılıyorum, bu bir.

kargoları iade etmeden önce tutabileceğin, gidip kimliğimle alabileceğim bir merkezin yoksa tüküreyim öyle kargo hizmetine, iki.

eve ne zaman geldiniz onu da anlamadım, o konuda da şüphelerim var ama hadi uyuduğum bir ana felan denk gelmiştir diye hüsnüzan ediyorum.

kepaze kargo hizmeti kullanılmaması gereken alışveriş sitesi.
  • eksik gelen ürün için kargo ve kendi sistemleri arasında kontrol bile yapamayan e-ticaretçi.

kasayı, rami, bilimum ıvır zıvırı ve işlemcinin siparişini verdik, şu günlerin getirdiği sıkıntıyla bekliyoruz. sonrasında hep birlikte kargoya verildiği söylenen ürünlerden kasa ve ram geliyor, işlemci yok.

arıyoruz paşaları, diyolar ki kargoda karışıklık olmuştur, hemen tespit edilir. kargo sayfasında bile 2 adet ürün görünüyor, ürünlerin desileri de yazıyor, işlemci kargoya verilmemiş işte diyoruz, yok yok burada kargoya verilmiş görünüyor, 10 iş günü içinde size cevap verilecek diyor.

ben işlemci olmadan, ram i, kasayı, ekran kartını bi ton kabloyu napiim kardeşim. hem paraya çöküyorlar, hem de "sürecimiz bu en az 7 gün içinde incelenecek" diyorlar.

sen üç parça göndermişsin, faturayı da kesmişsin, kargocu 2 parça almış, bunu da mı ayırt edecek sisteminiz yok ya, olabilecek en basit entegrasyon.

amazon artık düzenini bi oturtsa da, kurtulsak şu arkadaşlardan.

dolar artıyor diye ürünü göndermediklerini düşünmek istemiyorum. o kadar insafsız olmayın artık
  • ilk çıktığı günden beri kullanıyordum ama black friday rezaletinden sonra bir kere alışveriş yaptım onda da verdikleri hediye çeki ile kedi kumu aldım.

n11'in çok fazla şeyi ücretsiz kargo ile göndermesi mükemmel bir şey.
  • firefox android'de akıcı bir şekilde görüntülenemeyen kafasına göre bir mobil versiyona bir masaüstü versiyona geçen sitedir.
  • n11 le beraber öyle bir büyüklüğe eriştiler ki akşam gelip zikiyorlar bile yazsak insanlar alışverişe devam ediyor, bunun rahatlığı var.

amazon.com.tr varken mecbur olmadıkça kullanılmaması gereken. ben şahsen %10 a kadar fazla ödemeye razıyım. tek istediğim sıfır, kapalı kutu ürün. bu artık lutüf e-ticarette... 3 er 5 er alıp bir ay kullanıp geri gönderiyor orospu evlatıları, daha büyük orospu evlatları da bunları paketleyip tekrar satıyor. sıfır parası verip mis gibi ikinci el ürün sahibi oluyorsunuz.
  • oldukça memnun olduğum site.

son zamanlarda yirminin üstünden alış-veriş yaptım hepsi de zamanında geldi.
    hepsi jet mevzusu ise gayet iyi. adamlar telefon bile ediyor "zile bastık açan olmadı" diye.

tişikkirlir sipirmin
4 entry daha