• siparişi aldıktan 2 gün sonra kargoda olduğunu belirtip üzerine saat 16:45 de dağıtıma çıktı mesajı geldikten sonra 20:00 de evde yoktunuz iade süreci başladı diye mesaj atan, aradığınızda da evde yokmuşsunuz diye yalan söyleyen, iadenin ne zaman olacağını belirtmeyen adeta internet dolandırıcılığında seviye yükseltmiş güzide internet komisyoncusu. bari aynı yalanı 2 defa söylemeseydiniz.
  • xiaomi türkiye garantili adı altında kvk garantili telefon satan firma böyle bi aptallığı nasıl yapar anlamış değilim
  • kesinlikle uzak durulması gereken bir firma linkteki https://www.hepsiburada.com/…000d1a00?magaza=medlab
    ürünü sipariş ettim gele gele bomboş bir ecza dolabı geldi, 3 kuruşluk ürün için resmen 10 kuruşluk eziyet çekiyoruz, neymiş iade için kargo firması ben arayacakmışım tabi kargo firması telofonları açarsa, paranızla kendinize işkence yapmak istemiyorsanız uzak durmakta fayda var.
  • satın aldığınız ürünle ilgili işlerine gelmeyen yorumları yayımlamayan e-ticaret firması.

bunun adı düpedüz halkı kandırmak ve daha da beteri dolandırıcılıktır. madem sadece beğendiğiniz yorumları yayımlayacaksınız o zaman kaldırın yorum özelliğini de insanları aldatmayın.

velhasıl kalitesiz satandan, pahallı satandan ürün alırım ancak beni kandırmaya çalışan kurnazlardan ürün almam!
  • ürünleri göndermeyen, gönderse bile ptt kargoya verip 3 haftadan önce teslim olmamasını garanti eden ilginç firma
  • hepsiexpress isimli marketcilik hizmetleri berbat olan site. cuma gunu verdigim siparisi bir turlu ulastiramadilar. ilk olarak cumartesi günü aradim ve aynı gun bana geri dönüş yaptılar pazar gunu teslim edilecek dediler. ve teslim edilmedi. ondan sonra birkac kez daha bildirdim durumu ama bu sefer geri dönüş saglanmadi. dun ise uygulamada ürünleri teslim ettik yazmislar. ama elimde ürün falan yok. corona sebebiyle de 10 gundur evde olduğumu belirtmeliyim, evden dışarı cikmiyorum, ne kapi çaldı ne baska sey. aradim kendilerini durum boyle dedim. sistemsel hata olmuş olabilir gün sonunda ürünleriniz gelebilir, biz kayit açıyoruz dediler. ve urunler gelmedi, sabah durumu bildirdim. arayan eden yok. ozetle urunlerim calindi, param gasp edildi. ve hala bana geri dönüş sağlanmadı.
  • bugün senin doğum günün hem sarhoşsun hem yastasındır belki sana indirim yaptık diye bildirim göndermiş tıklıyorsun sayfa açılmıyor, uygulamadan bildirime tıklıyorsun açılıyor indirim sekmelerine tıklıyorsun ürün bulunamadı yazıyor, madem indirim yaptığın ürün yok niye bildirim yapıyorsun arkadaş. ulan bir tane sikko doğum günün kutlu olsun mesajı atsan daha fazla hayrı geçerdi, onun yerine taşak geçmeyi tercih eden şirket.
  • siparişimi kendi b.ktan kargo şirketleriyle (bkz: hepsijet) göndermeye icbar edip, evde bulamayınca kargoyu koyacak merkezi bir şubeleri olmadığı için geri yollayan ve ücret iadesinde kargo ücretini iade etmeyen firma.

kardeşim neden senin bir boka benzemeyen kargo hizmetini kullanmak zorunda bırakılıyorum, bu bir.

kargoları iade etmeden önce tutabileceğin, gidip kimliğimle alabileceğim bir merkezin yoksa tüküreyim öyle kargo hizmetine, iki.

eve ne zaman geldiniz onu da anlamadım, o konuda da şüphelerim var ama hadi uyuduğum bir ana felan denk gelmiştir diye hüsnüzan ediyorum.

kepaze kargo hizmeti kullanılmaması gereken alışveriş sitesi.
  • n11 le beraber öyle bir büyüklüğe eriştiler ki akşam gelip zikiyorlar bile yazsak insanlar alışverişe devam ediyor, bunun rahatlığı var.

amazon.com.tr varken mecbur olmadıkça kullanılmaması gereken. ben şahsen %10 a kadar fazla ödemeye razıyım. tek istediğim sıfır, kapalı kutu ürün. bu artık lutüf e-ticarette... 3 er 5 er alıp bir ay kullanıp geri gönderiyor orospu evlatıları, daha büyük orospu evlatları da bunları paketleyip tekrar satıyor. sıfır parası verip mis gibi ikinci el ürün sahibi oluyorsunuz.
  • (bkz: #104234967)
hesabın var mı? giriş yap