• senelerdir tereddüt ederek de olsa alışveriş yaptığım site. genelde acil ihtiyacım olmayan ürünleri alıyorum buradan. çünkü elime geçmesi iki üç haftayı buluyor her seferinde. yalnız bu siparişimde beni oldukça şaşırttılar. biri hızlı gönderide diğeri normal olan iki ürün sipariş ettim. hızlı gönderideki siparişim ertesi gün bana ulaşırken tahmini 9 aralıkta kargoya verilmesi öngörülen ürünümü de bugün kargoya vermiş bulunmaktalar. ayrıca iki ürünü de piyasa fiyatının oldukça altında aldım.
  • gülben ergen ve fatih terim gibi iki itici kişiliği aynı dönemde reklamlarında oynatarak nefretimi kazanan alış-veriş sitesi.
  • yaptırdığı iğrenç ötesi reklam ve bu reklam için ülkenin en itici insanlarından ikisine ödediği astronomik rakamlar ile kendi ayağına kurşun sıkan asla alışveriş yapmayacağım alışveriş sitesi.
  • kitap alışverişlerinde kargo ücreti almaması ve 75 üstüne verdiği 10 tl çekle ön plandaydı ne zamandır. önce çek işini bitirdiler sessiz sedasız. şimdi de kargoyu değiştirdiler, kitap için 15 tl üstüne ücretsiz kargoyu iptal ettiler.

aynı kitaplar şu anda hem burada hem de d&r'da 58 tl tutuyor; hepsiburada.com 10 tlkargo istiyor, d&r 'da kargo beleş. ee, bizde de enayilik bir yere kadar.

kargo bedelini anlamlı rakamlara çekene kadar vedalaşılan alışveriş sitesi.
  • reklamlarında oynayan oyuncular ürün ayaklarına gelsin istiyorlarsa bence başka mağaza kullansınlar. o ürün ayaklarına gelene kadar en az 5 tane teknoloji mağazası dolanabilirler.
  • son vtrsiyle 'reklamın kezbanı nasıl olmalı?' sorusuna cevap veren alışveriş sitesi. reklam metnini yazan kişiyi döverek öldürün. sanki başka yerden alınca ayağımıza gelmeyip, götümüze girecek.
  • "herşey ayağına gelsin" gerçekten çok cezbedici bir cümle. ama orta bir yurtiçi kargo gerçeği varken hayalden öteye gidemiyor.
    düşünün bir; internetten sipariş veriyorsunuz, sonra kapınız çalınıyor, karşınızda kargo elemanı, ürününüzü siz teslim ediyor. rüya gibi gerçekten.

evde olduğunuz halde "geldik, bulamadık" yok, kargo şubede olduğu halde "teslimata yetişmedi" yok...
    belki bir gün olabilir ama henüz değil.
  • son sikko reklamlarıyla zaten daha önce kendisiyle sorun yaşamış bünyemi bir daha kendisinden alışveriş yapmamak üzere yemin ettirmiştir. aferin iyi bok yediniz. bi müşteri daha gitti.
  • 24 saatte kargoda ! dün saat 14.00 te "siparişiniz kargoya verildi" mesajı geldi. 24 saat olmuş yurtiçi kargo hala gönderiyi işlememiş bile.
    diyeceğim o ki 24 saatte kargo hikayesi tırt. müşteriyi salak yerine koymaktan başka bir halt yok. bunu ilk defa yaşamadık ayrıca. eğer yerseniz: "biz kargocuya teslim ettik. onlar işleme koymamışlar..." hade len...
  • gülben ergen ve fatih terim reklamları olmamış. reklam metni kötü, reklam müziği desen saçmalık... ki hepsiburada'da mantık olarak anlamadığım çok şey var; kendisi de d&r gibi bir doğan holding markası. d&r'daki düzen, sistem, insanı tekrar ziyaret etmeye çekerken; hepsiburada da bunların hiçbiri yok.. üzerine bir de kötü reklam eklenince koşarak kaçası geliyor insanın.

bir de söylemezsem olmaz; gülben ergen'den oldum olası haz etmem. bir de tek kaşını kaldırıp, emir kipi ile konuşunca ağzına iki tane çakasım geliyor.
hesabın var mı? giriş yap