• geçenlerde 11.11 indirim(!)leri sırasında trendyol’dan daha iyi fiyatlar verdiğini fark edip trendyol’u hayatımdan çıkarmıştım. bu hafta bu site için de ‘aynı bokun laciverdi’ demeye geldim.
    geçen haftalarda uzun uzun bisiklet araştırması yapıyordum dolayısıyla sürekli baktığım birkaç model anasayfada önüme düştü. yine şaşkınım, nedense. böyle aptal yerine koyup böyle politika izlenmesi beni hala ısrarla şaşırtıyor. fiyatı hiçbir zaman 1800 tl’lerin üzerine çıkmayan modele şu an 2400 tl fiyat koyulmuş. 2145 tl fiyatlı ürüne şu an, 2695’ten, 2140 tl’ye indi ibaresi verilmiş. ve hatta asla 2150 tl’nin üzerine çıkmamış bir modelin ilk fiyatı şu an 2999 tl, indirimli fiyatı da 2045 tl olarak görünüyor. şaka gibisiniz lan. gerçekten.

bir kez daha internetten alışverişin artık eskisi kadar sağlıklı olmadığına karar verdim. umarım insanlar da artık uyanır da bu gibi gözü açlara para kazandırmazlar.
  • satıcı hb olursa alırım.
  • xiaomi redmi note 8 pro’nun indirime girmesini beklediğim site. dört gözle indirim bekliyorum bu telefonu almak için.
  • gecen hafta cuma günü 1000 lira uzeri 6 kalemlik sipariş verdim. saticisi hepsiburada olan 3 urun ayni anda güvenliğe teslim edildi diye mesaj geldi ancak elime sadece 1 adet urun gecti. arayıp bunun icin tutanak tutturdum uzerine takibini sagladigimda sorun çözülmüştür bildirimini gordum lakin kalan 2 urun hala elime geçmemişti. tekrar arayıp tutanak tutturdum hala beklemedeyim 2 urun elime gecmedi. kalan 3 üründen 1 tanesi elime ulaştı. son 2 urun de ayni sekilde aynanda teslim edildi diye mesaj geldi, lakin yine elime 1 urun gecti. bunun icin de arayıp tutanak tutturdum hala beklemedeyim. yani 1000 liralık sipariş 6 kalem üründen 3 u elime gecti 3 u gecmedi. siparişim uzerinden 1 hafta gecti.
  • yıllardır kullandığım site. canım sıkılıp iade etmek istediğim de oldu. ikilemediler geri aldılar. arızalı ürün de yolladılar, geri aldılar. unuttukları da oldu hediyeleri ile gönlümü almayı başardılar.
  • alışveriş yaparken, incelediğim ürünün yorumları toplu halde karşıma geliyor ancak ben incelediğim satıcının yorumlarını görmek istiyorum. ürünü satıcı mı satıyor hepsiburada mı satıyor o kısmınıda anlamak için biraz çabalamak gerekli. belkide benim gözüm alışamadı bir türlü.
  • efsane cuma için en fazla reklam yapan site olabilir, bende cumayı bekliyorum.
  • hep indirim yapsalar ne yapalım yani.
  • ptt kargo ve sürat kargo denen rezalet firma ile olan gönderileri almıyordum. artık hangi kargo ile gönderileceği seçilmiyor ve sipariş kargolanana kadar detay verilmiyor. çok kötü olmuş.

2 haftadır yerel fotokopiciden toner bekliyoruz dün canıma tak etti, ptt ile bile gelse 1 haftada gelir diye dün akşam saat 17.15 de toner siparişi verdim. sabah 9 da yurtiçi ile geldi. tisikkirler hepsiburada. bana hep böyle küçük sürprizler yap hepsi burada.
  • bindirim oldu diyen yazarların, ss alıp yeşilimi yakması halinde güzel bir başlık hazırladığımı bilmesini isterim. thor'un çekicini vurucam kıçlarına. söz.

edit: kimse ss atmadı ama acaip bir ilgi var sevgili suserlar. herkes ss gelip gelmediğini soruyor. hadi atın! ben başlıktan toplayabildiklerimi topluyorum.
hesabın var mı? giriş yap