• 2 yıl önce 13 tl'ye aldığım kitaptır. okuyucu değilim, yatırım amaçlı almıştım zaten.
  • bu nasıl bir yorum lan;

''kitap mükemmel, cildi yok ama kapağı sağlam ve sayfalar saman kağıt değil biraz kuşe kağıdımsı hafiften parlak sağlam bir kağıttan, kesinlikle parasına göre çok kaliteli,içerik olarak zaten herkesin okuması gereken bir kitap,yüksekova'da yaşamama rağmen pazartesi gece verdiğim sipariş cuma elime ulaştı, teşekkürler.''

ahhahahhaaa
  • şu aralar okuduğum kitaptır. idefix, kitapyurdu, d&r gibi sitelerde bulamadığım için mecburen korsan almıştım. bunun korsanı bile diğerlerine göre pahalı. diğer kitaplar 10 tl iken bunu 15'e almıştım.

not: sıfırı bulunmayan veya bulunduğu hâlde pahalı olan kitapları -bulursam- korsandan alıyorum. bu da onlardan biri. sırf korsan diye kitaptan mahrum kalmak istemiyorum. kusura bakmayın bir kitaba 150 tl veremem. onun yerine o paraya idefix'ten 15-20 kitap alırım.
  • mikroplu kitaba o kadar para verip hasta olmanıza değmez. 4 tl verin metrobüse binin mikrop istiyorsanız.

nadirkitap.com sitesinde daha uygun fiyatlar var bu arada.
  • kolleksiyonerleri enayi sanan satıcının olta atması.
  • iyi ki zamanında almışım dediğim kitap. ne paralar uçuşuyor havada yahu.

kitabı henüz okumadım. artık sindire sindire okurum.*
  • ben 3. basımını tam 9.000. tl ye almışım.
    500 tl ye uygun bulduğum kitap.
  • bir yanlışlık olduğu açık olan durum. zira yayından kaldırılmış kitaptır.
  • nadirkitap.com'dan ciltlisini 150 tl'ye alabileceğiniz kitaptır.
  • yıllar önce 21.baskısını 12 tl'ye aldığım kitap. kalınlığından olsa gerek kitaplığın arkasında okunmadan kalan nadir kitaplardan. varlığını hatırlattığı için başlığı açan susere teşekürler.
hesabın var mı? giriş yap