şükela:  tümü | bugün
  • kurumsal bir şirket diye hepsiburada.com'dan sipariş vereyim dedim. 2 adet şu lambaderden sipariş verdim.

pazartesi günü teslim etmişler, fakat 1 adet olarak. bunun üzerine hemen hepsiburada.com üzerinden eksik ürün formu doldurdum ve bugün uygun bulunmayarak talebimin reddedildiğini öğrendim.

şikayetvar üzerinden de benzer sorunlar yaşayanların olduğunu görüp iyice sinirlendim.

165 tl için hem yalancı konumuna düşürdüler beni, hem de evlilik arifesinde 165 tl'min - ki evlilik hazırlığı yapanlar/yapmış olanlar iyi bilir en ufak paranın bile hesabını yaptığım şu zamanlarda- havaya gitmesine neden oldular. hepsiburada bu parayla zengin olmaz, fakat bu tarz eksik gönderimlerin sürekli hale geldiğini ve hatalarının çözümü için hiçbir çaba sarf etmediklerini birçok insan görmüş olacak.

yurtdışında bir firmadan -reklama girmesin diye adını yazmıyorum- aldığım mouse'a ait micro receiver parçasını kaybettiğim için kullanamadığımı, benim hatam olmasına rağmen bu parçayı gönderebilirlerse çok sevineceğimi söylemem üzerine 2 gün içinde sorgusuz sualsiz bu parçayı elime ulaştıran firma gibi olmasını beklemesem de hepsiburada.com'un, en azından müşterisini mağdur duruma düşürmemesini beklerdim.

haa bu eksik gönderdikleri lambaderden aldıkları para da haram zıkkım olsun.
  • (bkz: #45452030)
  • benimde başıma başka bir versiyonu geldi. kapaklı dolap siparişi verdik, kapaksız olanı geldi. siteden ticket açtım sonrasında bana ürünü kargolayın geri gönderin iade alalım dediler, kutusu atıldı dememe rağmen vs.
    sonrasında ne hikmetse şikayetimi buraya yazdıktan sonra bir bayan arayıp ürünün fotosunu çekip bana göndermemi söyledi akabinde ürünün fiyat farkı hediye çeki olarak gönderildi.
    sürekli bu siteden alışveriş yapmama rağmen yavaş yavaş benide kaybetmek üzereler.
  • eksik ürün gönderip beni mağdur ettiği yetmezmiş gibi bir de yapılan şikayeti uygun bulmaz. bunun üzerine şikayeti sosyal medyada dile getirince de hemen geri dönüş yaparlar, fakat bu da göstermelik bir şeydir. talebiniz incelenmektedir diye günlerdir oyalıyorlar.

aldığım ürünlerden 1'i, 2 pakete sığıyor, 2 ürün aldığım için benim elime 4 paket geçmesi gerekiyor, fakat sadece 2 paket geçiyor elime. kargo takipten de 1 adet ürün, 2 paket şeklinde görünüyor zaten bu. ama nasıl oluyorsa hala eksiksiz gönderdiklerini iddia ediyorlar.

ama ben elime geçen 1 adet ürünü iade ettiğim zaman, 2 paket yollamama rağmen, aynen kendilerinin yaptığı şekilde, 1 adet ürün iade edilmiştir diyorlar. kendi içlerinde çelişmelerine rağmen hala beni haksız bulup yalancı durumuna koyuyorlar.

tek söyleyeceğim, belki de üstüne yattığınızı düşündüğünüz o para haram zıkkım olsun size.
  • geçen hafta sipariş verdiğim 6 adet 4 lü gilette fusion yedek tıraş bıçağı dün kutudan 5 tane çıktığında yaşadığım durum. hemen kendilerini aradım ve durumu ilettim. not aldılar ve umarım burada yazılanlar gibi sonuç alınamayacak bir durumla karşılaşmam. karşılaşırsam da 29 tl ye bir müşterilerini satabildiklerini görmüş olurum. ilerleyen süreçleri burada belirteceğim.

edit: 3 gün önce sürpriz bir şekilde kargo ile eksik ürünü getirdiler sağolsunlar. beklemiyordum teşekkür ediyorum kendilerine...
  • az önce başıma gelen durumdur.

90 liralık pakette 6 üründen sadece bir tanesi çıktı. kargo firması da bırakıp gitmiş güvenliğe, ne tutanak tutabildik ne başka bir şey. hepsiburada bizi şaşırtır da gönderimi yapar mı , emin değilim.
  • az önce başıma gelen olay.
    melsan elektrikli battaniye satın aldım (almaz olaydım). paketin kutusu yırtık ve bandı açık olması ilk şaşırmam oldu. neyse dedim kontrol edip yollamışlardır belki dedim. ürünü çıkardım ve içinden prize takmak için olması gereken kablosu çıkmadı. durumu telefonla arayarak ilettim. 7 ile 10 gün arasında işleme alınacaktır dedi görevli. ben üşüdüğüm için aldım ama 1 hafta daha üşüyeceğim anlaşılan. karşındaki de insan yani bağırıp kızamıyorsun. neyse umarım dikkate alırlar.

satıcıyı da ekleyeyim de sizler dikkatli olasınız: indirimshop