• up
  • hepsi burada denen site, ayrıca kart hırsızları tarafından yapılan alışverişleri iptal etmediği gibi, yapılan alışverişin hangi adrese teslim edileceği bilgisini de vermiyor.
  • buram buram gittigidiyor gerilla marketing kokuyor burasıııı

netflix ve spotify'da da oluyor böyle şeyler. gayet normal. benim netflix hesabım her gün hack'leniyordu bir ara, hesabımı upgrade ediyorlardı vs. arayınca düzeltiliyordu.

ayrıca neden çalışanlarını suçluyorsunuz? bu bence biraz ayıp. aşırı derecede hack'lenemez bir şifre mi koymuştunuz? hepsiburada hesabınız mı hacklendi yoksa önce mail hesabınız mı hacklendi daha bunu bile bildiğinizi sanmıyorum. ayrıca, geri dönüşü olmayan bir kaybınız oldu mu? olmadı. o zaman dolandırıcılık denemesi yazabilirdiniz. söyleyeceklerim bu kadar.
  • türkiye, müşteri memnuniyeti, insan hakları. cümleyi kuramadım kusura bakmayın
  • hemen kredi kartlarımı siliyorum dedirtendir.
    bununla mı uğraşacağız başımıza gelirse.
  • allahtan hesabım yok
  • firmanın suçlu olduğu durumdur. şöyle ki kredi kartınızı kaydetseniz bile alışveriş esnasında kartın arka yüzündeki güvenlik kodu* yazmanızı istemesi gerekiyor güvenlik açısından.
  • yahu ne sanal kart’i, herkes sanal kart yazip durmus.
    eger sifreler calindiysa siz odemeyi sanal kartla yaptiktan sonra da girip adres bilgilerinizi degistirebilirler demek ki.
  • ödeme bilgilerimi sildim.

inanılmaz rezalet
  • hangi site olursa olsun, daime sanal kart kullanın. limitinizi alış veriş yapacağınız zaman; alış veriş miktarı kadar açın, sonrasında kapatın.
hesabın var mı? giriş yap