143 entry daha
  • arkadaşın biri bankanızı arayıp chargeback talebinde bulunun demiş ama eğer sen chargeback talebinde bulunursan karşı taraf memnun olur bu durumdan. mağdur elemanın derdi parasını geri almak değil ki, abartı şekilde göze çarpması için uygun fiyatla lanse edilen ürününe kavuşmak onun derdi.
  • katıldığım kampanyadır. ayrıntılar için
  • efsane cumada alışveriş yaparken kargonun ayın 12si civarlarında kargolanacağı yazıyordu bende muhtemel sende de yazıyordur. ben almadım istediğim ürünü sende almasaydın veya dikkatli okusaydın. hemen karalamayın gerçekten aşırı bir yoğunluk oluştu.
  • hepsiburada hem müşteri hem satıcı için pişmanlıktır.
  • dönemlik saçmaladılar kabul ama insanların da başka çaresi yok kardeşim. daha geçenlerde hadi dedik nano katalog diye bi siteden ürün aldık. ne oldu ürün gelmedi ve paranın üzerine yattılar. sanki ülkede çok güvenilir site var da insanlar kullanmıyor. mecburuz ne yapalım. esnafı dersen hiç anlatmıyorum.
  • başabaş yarışırlar(bkz: trendyol)
  • bir takım orospu evlatlarının trollemek için geldiği kampanya. seni ilgilendirmiyorsa siktir git başka yerde havla amına koyduğumun puştu. yerini yurdunu siktirtme.
  • destek!
  • bakın, yasal olarak, kvkk uyarınca şirketlere "hangi bilgilerimi topluyor, ne amaçla işliyor, kimlerle paylaşıyorsunuz" gibi soruları sorabiliyorsunuz, ve şirketler kanunen buna yanıt vermek zorundalar.
    ben bunu birden fazla şirkete mail atarak denedim hatta, yerli-yabancı 1-2 gün içinde tatminkar cevaplar aldım, koskoca browser opera'dan bile.

hepsiburada'nın kvkk soruları için verdiği maile yazdım, bilin bakalım ne oldu?
    tahmin edemezsiniz.
    (bkz: mail delivery failure)

böyle bir skandal olabilir mi? bırakın anasayfaya kolay bir link bırakmayı, zar zor bulunman mailleri bile devredışı. inanılır gibi değil. bunu aslında bildirsem maddi-manevi müthiş cezası var, fakat böyle ahlaksız bir şirketle uğraşmak istemiyorum, yoksa sonuçlarını onlar da eminim biliyorlardır.
    sırf bu sebep bile kullanmamak için yeter de artar, beter olsunlar.
  • ben bu adamların notunu taa 2011'de verdim ve o gündür bugündür hiç alışverişim olmadı ama mağdur olan insanları görünce yine de yazayım dedim.

black friday krizini neden bu kadar kötü yönetiyorlar anlamıyorum. ürünleri gönderemiyorsan en azından müşterinin siparişi iptal etmesine izin ver. ne ürün kargolayabiliyor, ne müşteriye iptal seçeneği sunuyor. fatura kesildi bilmem ne. sene olmuş 2020 elektronik ticarette böyle bir anlayış mı kaldı yahu? banane fatura kestiysen. iptal et faturayı madem teslimat yapamıyorsun.
395 entry daha
hesabın var mı? giriş yap