şükela:  tümü | bugün
82 entry daha
  • genelde amazon kullanıyorum ama bazı olmayan ürünler için de hepsiburada'yı tercih ettiğim için satın aldığım hizmet.

%3 geri ödeme olayı fena değil. ilk aydan 30tl geri yatırıldı. blu tv üyeliği var ama izleme fırsatım olmadı henüz. bi de denk geldi, bir sonraki ay ücretsiz mobilya montaj hizmetini kullanıcam.

fakat kargo konusunda hala zayıflar. normalde dün sipariş verilen ürünün bugün geleceğini söylediler ama her zamanki gibi geciktik özür dileriz diye bir mesaj yolladılar. acelem yok ama verilen sözler tutulamıyor.

amazon'da ise aynı günse aynı gün, ertesi günse ertesi gün o kargo bir şekilde paketlenip, eve ulaştırılıyor.

bir de premium üyesi olmama rağmen mobil uygulama sürekli premium al şöyle güzel böyle güzel diye bildirim atıyor.
  • house of the dragon başlığındaki şu girdi (bkz: #141411090) vesilesiyle blutv almalıyım gazına gelmemin akabinde, arkadaşımın o zaman hepsiburada premium üyesi ol önerisi ile anında dahil olduğum oluşum.

şimdilik tek amacım blutv ama madem üye olduk ileriki günlerde ücretsiz kargo hususunu da denemek lazım. amazon 1998'den beri gönlümün efendisi olsa da buraya da ihtiyaç duyduğum zamanlar oluyor.
  • netflix, amazon prime, disney+ furyasına bir de blutv dahil edeyim diyordum ki hepsiburada premium ile bunu bedavaya getirebiliyormuşuz. bu sebeple dahil olduğum bir hizmet. e şimdi kargo bedava diye hepsiburada raflarını dolaşacağız gibi görünüyor, nitekim de amaçları bu değil miydi zaten...
hesabın var mı? giriş yap