şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle merhaba bu olay bir arkadaşımın başına geliyor.

arkadaşlar herkese merhabalar. başıma gelen saçmalığı sizinle paylaşayım istedim. hepsiburadadan alış veriş yapınca dikkatli olun.

hepsiburada'dan satıcısı kendisi olduğu amd 3900x işlemci aldım. teslim aldım kutuyu . kutu bana biraz büyük geldi ilk bakışta. içini açtığımda iptv destekli bir uydu alıcısı olduğunu gördüm. durumu müşteri hizmetlerine bildirdim. ürünü iade etmemi yenisini o zaman göndereceklerini söylediler. iade ettiğim uydu alıcısı depolarına 1 mayısta teslim edilmiş olduğu halde ne işlemcimi yolluyorlar ne de cevap veriyorlar. sadece işleminiz hızlansın diye öne aldık deyip duruyorlar. ilk görüşmemde ne zaman yollayacaklarını sormuştum, ürünün depoya ulaşmasının ardından en geç 4 iş günü demişlerdi. bir daha hepsiburada'dan alışveriş yaparken dikkatli olun.

gelen ürünün fotoğrafı

forum donanım haber linki
  • rezaletin otesinde dolandiricilik. hepsiburada komisyonuna bakiyor. saticilari denetlememesi fiyasko. buna onlem almalari gerekir. tuketici hakem heyetine de basvurun. hatta hepsi buradanin da o saticiya bir daha urun sattirmamasi gerekir.

bu dolandirici saticilarin artik denetlenmesi gerekir. onune gelen satis yapamamali.

araci bir satici var sanmistim* dolandiricinin kendisi hepsiburadaymis.
  • hergün başka bir haberle başımızın tacı satıcı.
    bravo ülkenin en büyük satıcılarından biri de bunu yapıyorsa vay halimize
  • satışları biraz düşüşe geçse böyle saçma sapan sorunlar kalmayacak bence.
  • artık alışverişi tamamen kestiğim sitedir rezalet puanım 10/10.
  • rezalet puanım 10/10. bu kadarı artık dolandırıcılık yazmış üstte bir yazar çok haklı. rezillik.
  • onun içinde de işlemci yok mu? işlemci + ekstra parça göndermiş. yani hepsiburada zararda
  • ülkede herkes mi dolandırmaya, çalmaya, çırpmaya çalışır arkadaş? rezalet puanım 10/10.
  • amazon’a bok atanları piste alalım.

t: ne sattığını bilmeyen bir e-ticaret sitesinin saçmalaması.
  • elinde olmayan ürünü satıp yerine saçma sapan ürünler gönderen e-ticaret sitesinin bir başka dolandırıcılığı.