şükela:  tümü | bugün
541 entry daha
 • şuan itibariyle tam 15 gün 6 saattir "transfer aracında" gözükmekte olan kargomun taşıyıcısı dandik ve muhtemelen fırsatçı firma. bir de utanmadan hepsiburada.com siparişlerim sayfasında şu ifadeye yer vermektedirler (satın aldıktan sonra görebiliyorsunuz, almadan önce bilgilendirme yok):

  --- spoiler ---
  "önemli bilgilendirme: kargo hizmetlerindeki yoğunluk, siparişlerinizin gecikmesine sebep olabilir. siparişlerinizin eksiksiz ve zamanında ulaştırılması için gece gündüz demeden görevimizin başında olduğumuzu bilmenizi isteriz. hepsiburada ailesi olarak, yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz."
  --- spoiler ---

  şaka gibi...
 • telefonla ulaşılmıyor günlerdir. canlı whatsapp iletişim hattı dedikleri de amele gibi kodlanmış bir bot karşılıyor. ulaşmak im-kan-sız yani.

  kargo takibe baktığımda her gün kargoya verilme tarihi güncelleniyor, bugün kargoya verilmiş gibi gösteriyor.

  keşke buraları okusaydım öncesinde. lanet ettim.
 • beni de hayal kırıklığına uğratmış firma.

  hepsiburada'dan aynı gün içinde aynı sepette verdiğim siparişlerden antalya'dan sürat kargo ile gelen ürünüm şu an bulunduğum semtin kargo birimine ulaştığı halde, satıcısı hepsiburada olan ve hepsijet ile gönderdikleri ürün hala tesim edilmedi.

  teslimat birimine ulaştı 23.05.2020 12:28
  tahmini teslim zamanı 22/05/2020 - 09:00 / 23:00

  tamam şu süreçte yoğunluk var evet ama taa antalya'dan gelen ürün bile istanbul'a ulaşmışken istanbul içi ürünün bana ulaşamaması ne diyeyim bilemedim. bu arada dip not olsun hepsiburada ürünü 20 mayısta kargoya verdi diğer aldığım satıcı 21 mayısta kargoya verdi.

  son olarak hepsijet olarak gönderilmesini ben talep etmedim. hepsiburada ürünü direkt olarak hepsijet ile yolladı.

  edit: bugün teslim ettiler ürünü. yarına bırakmamaları sevindirdi.
 • siparişimi 27 saatte teslim eden firma. kargo konusunda hep şanssızımdır, özellikle de bu dönemde böyle bir hizmet beklememiştim ama dün sabah 8'de gebze'den kendilerine teslim edilen ürünü bu sabah 11'de ankara'daki bana teslim ettiler. hepsijet'in normalde günlerce kargomu merkezde bırakıp transfere göndermediği de oldu ama hep kötüleyecek değiliz *
 • kargo poşetinin yırtılmış ve içindeki ürünün çalınmış bir şekilde kargo teslimatını yapan firma. kargocuya yetişmeye çalıştım ama çoktan gitmişti durumu fark ettiğimde.
 • d&r dan alışveriş yapmayı bırakmama sebep kargo şirketi.ekstra ücret ödeyerek hızlı gelsin diye hepsijeti tercih ettim, lanet olsun 2 hafta paketten ses çıkmadı, görüştüğüm yetkiller yalan beyanda bulundu, sonra kargo kayboldu. d&r da sorumluluk almadı. muhattap bulamıyorsun,cimer'e, tüketici hakem heyetine şikayette bulundum. taktım uğraşıcam bu firmayla.
22 entry daha