şükela:  tümü | bugün
  • yaw arkadaş şubeleri yok araçları yok uber sistemini karkoculuğa taşımaya çalışan rezil bir firma web sitesine giriyorsun panelvanınız carsa bizimle çalışmak istermisin yazıyor.ulen sayın sığırlar aracınız bile yoksa niye giriyorsunuz bu işe milleti rezil ediyorsunuz
  • 21 kasımda verilen sipariş 23 kasım’da kargoya verildi, 2 aralıkta teslim dediler. tamam olur normaldir, efsane cuma, kara cuma yoğunluk var dedim.

sonra ayın 3ü oldu,yazdım nerede ürünüm diye en geç 5 aralıkta teslim dediler, 6 aralıkta halen gelmedi durumunu sordum, 23 aralıka gün verdiler. bir de pişkin pişkin anlayışınız için teşekkürler diyorlar.

işin sıkıntılı tarafı kargo hareketleri detayında da bilgi yok, halen mağazanın kargoya teslimi görülüyor.
  • 15 gün oldu 15 gün....
  • beceriksiz ve yakında batacak olan firma.
  • bence dolandiriciliktir. 14 gundur kargoya verildi seklinde bekliyor güya urun. teslimat tarihini de gectik. ısin tuhaf yani ulasabileceginiz bi sube yok ariyoruz acan yok. dolandirildik.
  • sipariş verileli 12.gün oldu ve 2 gün sonra bu kargo firmasının ambarına teslim eildi. türkiye içindeki en büyük şehirden bulunduğum diğer büyük şehirdeki şahsıma 10.günün sonunda ulaştı. hepsijet ambarından kargonun çıktığına dair bir emare bile olmadan bu gün teslimedildi.
    ben yırttm arkadaşlar. kalanlara selamet.

rezillik editi: puanı 10/10
  • 3 aralıkta aldığım ürün 3 aralıkta kargoya teslim edildi kargo hareketi görülemiyor gelen giden sms yok sözde teslim tarihi dündü gelen giden yok, hepsiburadaya ulaşılamıyor, hepsijete ulaşılamıyor bu ne la bu ne ??? 10/10 rezalettir hepsiburada topuğuna sıkmıştır bu zeka küpleriyle...
  • en erken gelen teslimat 1 hafta sürüyor. 22 günde gelen kargom oldu. aliexpressten falan aldıklarım daha çabuk geliyor
  • aslina bakarsanız kasım ayina kadar normal, hatta normalin üzerinde hızla çalışan firmaydı.

fakat bu kara cuma dan sonra dağıldılar, bir şey oldu. hepsiburada müşteri hizmetleri diye bir şey yok robotu geçemiyorsunuz, hepsijet'in müşteri hizmetleri zaten yok. şikayetler cevapsız kalıyor. sanki merdivenalti firmalar gibi.

trendyol, n11 vb. sitelerden aldıklarım çoktan geldi elime. hepsiburada hızlıdır dedik verdik. verdik ama bitmiş adamlar. 4 aralık ta sipariş verdiğim bebek bezi için 19 aralık perşembe teslim tarihi verdiler.

söz verildiği tarihte geleceğini de sanmıyorum.

kısacası marka itibari benim gozumde bitmiştir.
  • evet blackfriday'e kadar çok iyiydiler, hatta o kadar hızlı geliyordu şaşırıyordum. ama bu dönemde dağıtım merkezi patladı. teslimat noktalarında sıkıntı yok, ben bursa'dayım mesela ürün bursa'ya gelebilirse gün içinde anında geliyor. hepsijet'in veya hepsiburada'nın bu noktalara bir ayar çekmesi lazım.