• büyük ev ablukada‘nın sonunda klibini çektiği şarkıdır.

baştan aşağıya özenildiği oldukça belli. kaç denemede çektikleri ise merak konusu, klibin animasyon kısmından öncesi hiç kesilmeden, tek bir seferde çekilmiş. buna rağmen merdivenlerin inildiği ve çıkıldığı sahnelerde kamera neredeyse hiç titremiyor. animasyon kısmı ise oldukça eğlenceli olmuş. bartu’nun dansına diyecek bir şey yok zaten, uzun zamandır izlediğim en güzel kliplerden, akıyor.
  • bana fırtınayt'ı sevdiren, albümün en değerli parçasıdır.

bu şarkıya klip çektiklerine göre bence grup üyeleri de parçanın hak ettiği değeri görmediğini düşünmüşlerdir. hak ettiği yere gelecektir, buralar değerlenir.

hepsine ne editi: klip cekimini megerse taaa gecen yaz tamamlamislar, animasyonu falan sonradan yapmislar. yanisi sarkiya yeterli ilgi gormemesinden dolayi klip cektikleri tezim iptal oldu.
  • hayır neden beğenilmediği anlamadım, klip inanılmaz olmuş tek kamera, muhteşem. şarkının müziği de iyi, on numara beş yıldız, kusura bakmayın.
  • "kandırıyorum" kelimesini kenan doğulu'dan daha güzel söyleyen bir adet bartu küçükçağlayan içeren şarkıdır.
  • youtube gözüme gözüme sokunca klibi bir izleyeyim dedim de, o neyin kafası bartucuğum; çilek mi, peynir mi, yoksa kalbini öyle pıt pıt attıran başka bir şey mi?
  • aslında fırtınayt albümlerinden önce de vardı bu şarkıları ve ben eski halini de çok severdim. yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen*

çok güzel bir klip çekmişler. bence grup üyeleri bu şarkının hakettiği değeri görmediği izlemine kapılıp çekmişler klibi. sonuç olarak güzel olmuş. izlerken baya eğlendim ben. devam böyle. sizi çok seviyorum...
  • başıma bir şey gelmeyecekse klibi beğendim.
    şarkı da pek şukela. şarkıyı ilk klibiyle dinledim ama şarkı hakikaten insana bartu'nun yaptığı hareketleri yaptırıyor şaka maka.
    bu arada üzerine milyon dolar verseler şu hareketleri yap(a)mayacak kadar kasan insanlar biliyorum. ne acayip.
  • zaten çıktığından beri dinlemeden duramadığım bir şarkıydı.
    klibi ise çok uzun zamandır izlediğim en harika şey ya nasıl keyif verdi anlatamiyorum. mood booster.
  • fırtınayt albümünün en güzel şarkılarından biridir.

şarkinin klibinin yönetmeni fatih yilmaz ile kamera arkasinin konusuldugu bir roportaja denk geldim.

klipte dans eden kişileri, büyük ev ablukada grubu, facebook sayfalarindan bu paylaşım sayesinde bulmuşlar. bu paylaşımı zamaninda göremeyip, canavar banavar ile aynı ortamda bulunma ihtimalini kaçırdığım için kafami duvarlara vurmaya baslayabilirim.

son sözüm de şarkıdan gelsin,
    ateş suda yanar mı?
hesabın var mı? giriş yap