şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir ekşi sözlük yazarı, hoş gelmiştir.
 • sıkı bir beşiktaş taraftarı olan yazar.
 • sofraya oturdugu zaman yemek dolu tum tabaklari agzina bosaltip hepsini yemeye calisiyor.
  azicik is bilse, sirayla yese, yemegin tadina varsa... hayat cooogzel olacak.
 • kendisini ilk defa #38132958 ile dikkatimi çekti. entriyi okudum, sonra yazarına baktım ve dedim ki;
  isminin hakkını veriyor bu çocuk.
  bir ortaya çıkarma durumu, bir ifşa etme hadisesi var burada, takdir ettim.
 • (bkz: #35164142)

  yürüyen ironi *
 • ben hayatımda orospuları, karşındakini cici kız ayaklarıyla kapaklama peşinde olan içten yanmalı motorlara yeğ tuttum.. küfür etmeyi, karşımdakine sahte sahte gülmeye tercih ettim.. insanlar sevgi pıtırı sevgi pıtırı ortalarda gezerken, oturdum üşenmedim onlara kendi ruhlarının kararmışlığını gösterdim ki belki utanıp yüzleri kızarır diye.. bu nickaltı girdiğim adamı ya da kadının tanımam.. iyi ki de tanımam, çünkü içimdeki insanlığa dair olan son umut kırıntılarını da alıp götürüyolar..

  dün bu memleketten milyar dolarları alıp, iran'a satan, gelip benim medyamda benim magazin kaşarlarımla parasına para katan bir orospu çocuğunun tipiyle sarkastik biçimde dalga geçtim.. hafif de delikanlı tahir ağzıyla yazdım ki, bu yüzde yüz benim tercihim.. klişelikten bunaldım çünkü artık.. zaytunugn yaptığı haberlere de, kara mizaha da, din ve ölüm gibi tabu konularla da dalga geçilmesini şiddetle destekliyorum..

  bir orospunun evladı vardı zaytung haberini savunanlara öğretmenlerle ilgili 'ölümle ilgili nası dalga geçersiniiiz inşallah sizin de ananız ölsün görün:(((( ' diyecek kadar maldı..

  bu nikalt girdiğim şahıs, beni yataktan kaldırdı cep telefonumu attırdı kenara pc'yi açtırdı.. çünkü ayşe arman denen karı, depremin 11. gününde oturup sokaktaki köpeklerle ilgili haber yapmıştı.. çünkü, griiinpiiiisçiler, taksimin tiki ama groungemuş, undergroundmuş gibi takılan mekanlarında karı kız tavlama ayağına 'çevreyi ve insanlığı' savunuyolardı.. deniz gezmişi, saçını uzatma bahanesi olarak kullanan gördüm lan ben..

  o yüzden işte bu nikin sahibi gibi adamlardan tiksiniyorum.. her bir hücremle.. bana kalkıp, 'bir insanın tipiyle dalga geçmek çok rezilce bi de millet bunu en beğenilenlere sokmuş:::((( ' diye ağlarken, gene aynı mesajda, çirkin olduğumu refere ederek, siz kendinizi prenses mı sanıyosunuz diyecek kadar da ucuz işte..

  hee öyle sanıyorum.. lan adam senin varını yoğunu yemiş, senin memleketini sikmiş bırakmış defalarca, ülkenin amına koymuşlar.. sen hala şekil derdindesin? herifin tipine laf etsem nolur lan? anasına sövsem nolur? ne olur? adam bizim hepimizi sikmiş sikmiş.. kimin neyin savunmasındasın sen?

  böyle adamlardan tiksiniyorum.. ikiyüzlü olan herkesten tiksiniyorum.. dün yoğunbakım nöbetinde karşımdaki adam her yerinden kablolar fışkırıyo, soluk borusu delik, makinalarla yaşıyo, sadece özel sigortaya parası yetmedi diye şef doktorlar bunu postalamak istiyo başka bi hastaneye ki o transport sırasında nfeksiyon kapıp öleceği belli, bu nickin sahibi gibiler bunları görmek yerine, oturur elin dünyadaki en zenginin adamının tipini savunur bana.. o da yani sırf kendi egosunu yükseltsin, kendini çok matah bi adam sansın da, boşalsın diye..

  bi siktirin gidin lan.. içeriğe bakmayı akıl edin biçimden çok artık.. birazcık, o 'saygılı ve cici ve cupcakeli ve hayvansever (::::: ' dünyanızdan çıkıp gerçekleri görün.. çünkü günün birinde, sen 'ayh kokuyosun ama temizlik çok mühim' derken birine, ya da adam parasızlıktan depresyona girmiş hayata küsmüş küfrederken 'ayyh çok ayıp rezilce:((( ' derken, kim vurdaya gidersin..

  selametle şimdi.
 • iyi niyetli, erdemli bir yazar.
  hayatta her şeyin gönlünce olmasını dilerim.
 • biraz zor bir yazar ama zorda bırakmayı sevmeyen bir yazar.

  tam karşılığı için: (bkz: mesajınız var yeşili)
 • kokoreçten anlamayan yazar.*