şükela:  tümü | bugün
337 entry daha
  • atatürk’e rağmen babasını bilmeyen bir şerefsizin iddiasıdır.

(bkz: baban kimdi bilemezdin şerefsiz)
  • bugün şans eseri bir videoya denk geldim.istiklal marşı sırasında bir köpecik bitene kadar kıpırdamadı olduğu yerden.hani demiyorum ki bir köpek kadar olamadınız o hayvana büyük hakaret olurdu.anladınız siz.
  • ülkenin kurucusuna saygısından dolayı gururla dikilendir. hele hele bunu türkiye dışında izleyenler var ki, kıskanır bu insanları.. kiymetini bilin.

kudurun aq vatan hainleri sizi.
  • ya şu troller her 10 kasımda ata'ya olan sevginin hala bitmediğini görüp kuduruyorlar ya ben bir zevke geliyorum. 15 yıldır uğraştılar, 15 yıldır yapmadıkları terbiyesizlik, pislik, ahlaksızlık kalmadı ama hala atatürk'ün sevgisini atamadılar kalplerden...
    he duruyoruz sayın kıl, zoruna gidiyorsa yallah arabistana!
  • inatla her sene yapılan, birilerinin de zoruna giden insandır.

bu tür başlıkları gördükçe daha çok keyifleniyorum.

atatürk'ün hakkında demediklerini bırakmıyorlar, demokrasicilik oynuyorlar, ama yok...

ülkenin en önemli kesimi (akpli büyük bir kitle dahil) saygı gösteriyor. bakın; bence söylem değişmekte fayda var.

zira bu insanlar tapınacak insanlar değil. bak aziz sancar'a, cahil desen cahil değil; puta tapar desen o da değil...

ama nobel'i aldığı gibi anıtkabir'e, put'un yanına koştu.

bak koca koca şirketlere, hepsi arkasında atatürk'ün.

dedim ya, bence söylem değiştirin artık. bu şekilde yemiyor. 79 sene oldu, insanlar hala saygı gösteriyor,

79 sene oldu, siz hala put'dan başka söylem bilmiyorsunuz. çünkü puta, kıytırık sakallı liderlere tapacak, dizinin dibine oturacak sizsiniz. fikriniz ne ise, zikriniz de o işte.
  • çok şükür kimseyi put görüp önünde diz çökmüyoruz. dim dik ayakta bıraktığı mirasa saygı gösteriyoruz.
  • manyağın teki bi kuyuya taş atmış. devamında 350 entry boyunca kin kusulmuş.

gidin daha önemli işlerle uğraşın ulan. atatürk sevgisini burda küfür ederek göstermek yerine çalışarak gösterin.

tanım: sağcısıyla solcusuyla bizden bi bok olmayacağını gösteren başlık.
  • şu muhteşem hareketi yapmış, adam gibi adamlardır.

ha beğenmiyorsan ilk sınır kapısından ülkeyi terk edebilirsin sıkıntı yok.

utanır insan bu başlığı açarken.
  • yıl olmuş 2017 hâlâ put gibi diyenler ve hâlâ "kuzey kore'de olsa..." diye bik bik ötenler var. oğlum orada böyle bir davranışa tenezzül etmezsen adamın götünü keserler. zorunluluk anlayacağınız. burada insanların "saygı duruşu" nda bulunması tamamiyle kalpten gelen bir şey. tabii siz duyarsız, sevgisiz, kansız ibneler böyle bir duyguyu, hissi anlayamazsınız. zaten durmak istemeyenler yürümeye devam ediyor. kimsenin bekleme zorunluluğu yok.
3 entry daha