• orospu çocuklarını çıldırtan eylem. eh, göt kıllarından saygı duruşunda bulunmaları beklenemez zaten.

teşekkür editi: debeye giren bu entry nankörlerin, hainlerin canını bir kez daha yakmıştır umarım. şöyle bir adama düşman olmak tek kelimeyle hainliktir
  • doğrusu; her 10 kasım'da 2 dakikalık saygı duruşunda bulunmak olan harekettir, kanını siktiğimin şakirtlerine de çok batar.
  • seni başka ülkelerin sömürgesi olmaktan kurtarmış, kurtuluş savaşına önderlik etmiş , ülkeni gericilikten kurtarmaya çalışıp bir anda avrupa medeniyetleri seviyesine çıkarmış bir öndere yılda 1 dakika saygı duruşunda durmaya put gibi durmak diyorsan sen zaten durma arkadaşım. durma çünkü senin zaten beyinsiz bir puttan farkın yok.
  • karşı argüman olarak islamiyete küfür edenleri ortaya çıkartmıştır. ya o'cu, ya da bu'cu olmak zorunda mıyız? yaklaşık 7 dakika sonra başlığa konu olan eylemi yapmaya gidiyorum. yarın da cuma namazı var.
  • 5 yaşındaki oğlumu okula bıraktım az önce. girişte tüm çocukların 10 kasım için yaptığı resimler ve resimlere yaptıkları yorumlar vardı. oğlumunkini okuyunca gözlerim doldu. eve dönünce, ekşi sözlük'teki saygısız yorumlara denk geldim.

5 yaşındaki bir çocuk bile minnettar olmayı biliyorken, koskoca insanlar ulusal yas gününde saygısızlık edebiliyor. çocuk kadar olamadınız. okuyun da utanın:

"atatürk ile okulun bahçesindeyiz. atatürk'e türk bayrağı veriyorum. yurdumuzu kurtardığın için teşekkür ederim atatürk."

http://i.hizliresim.com/j3rn7o.jpg
  • hergün sikilmektense 1 dakika dikilmek daha iyi bence
  • rte' nin metni okunurken "put gibi" ayağa dikilen akp milletvekillerini unutan suser söylemi.
  • bir insanı saygı, sevgi ve özlemle anmayı putperestlik olarak yorumlayan adamlar kafasına makarna, kömür, ışıklı top atan adamlara tapıyorlar. biat kültürünün kimde olduğu gayet açık.
  • bu hareket ile türkiye'yi kuzey kore ile karşılaştıran dangalakların, saygı törenlerinin dünyanın bütün ülkelerinde yapıldığını bilmesi gerekiyor. amına koyim, özgürlüğü de saygı duruşuna bağlıyorsunuz ya, kafanızı sikeyim...

http://www.3news.co.nz/…ticleid/255947/default.aspx
hesabın var mı? giriş yap