• her üç kişiden birinin seviştiği anlamına gelen durum. bu bile ne kadar "kolpa" olduğunun göstergesi; her üç kişiden biri sevişiyorsa neden bu kadar çok abazan var amına koyim?

geçiniz birader...
  • saglikli bir cinsel yasama sahip olmamak da bir cinsel hastalik sayilirsa, oran 99% a cikacaktir. evet eyorlamam bu.
  • hep 50 tl'lik cinsel iliskiyr girdigim icin beni baglamayan durum. (yok lan ole olsa o uc kisiden biri ben olurum. ama üniversite de iken arkadasla gittigimiz genelev'den sonra fellik fellik test yaptiracak hastahane aramistik.
  • seksi bıraktığım için beni korkutmayan istatistik.

(bkz: seksi bırakmak)

işin kötüsü libido ölümüm de gerçekleşti. afedersiniz kendimle bile sevişemez oldum artık.
  • bu yıl bir hocam "cinsel ilişki sonrası miksiyon koruyucudur" demişti. yani seks sonrası işeyiniz efendim, riski azalttığı son çalışmalar tarafından destekleniyor.

tanım: işeyerek önlenebilmesi muhtemel yargı.
  • kendimi +1 olarak dahil ederek desteklediğim olay. durduramıyoruz azizim :(
  • acaba erken bosalmayida cinsel hastalıktan mi saydılar dedirten istatistiktir.
  • cinsel hastaliklara sebep olabilecek bakteri ve virusleri tasimakla hasta olmanin ayni sey olmadigini bilmeyen birinin beyanati.

insan vucudu milyarlarca hastaliga yol acabilen etkene ev sahipligi yapar, bagisiklik sistemimiz onlara meydan vermemek icin vardir.

kendine dikkat eden bir insanda cinsel hastalik falan olmaz. korunmak cok onemli tabii.

toplumun tabulari yuzunden kiz arkadasinizla sevismek varken geneleve gidiyorsaniz saglikli olmayi beklemeyin yine de.

hastalik kapin, kaptirin, yeter ki evleneceginiz kadin bakire olsun. maazallah sonra cocuklarinin yuzune nasil bakar?
  • bekliyordum aslında gündemin patlıcangillerden buraya geleceğini, kısmet bu güneymiş.
hesabın var mı? giriş yap