şükela:  tümü | bugün
  • bizim komşunun 13 yaşındaki oğlu. komik de kızamıyorsun. içli de çalıyor bir yandan komikliğine de gülemiyorsun. saat 23.30 ve flüt çalıyor, içli içli. kıyamam ya. 4 senedir kim üzüyor bu çocuğu ya? allah onun belasını versin.
  • yine sütünü içip içip efkarlandı. başladı yağ satarım bal starım çalmaya, ulan her gün çalıyorsun hem de her gün aynı şarkıyı çalıyorsun az geliştir be kendini yemin ediyorum böyle psikopat şeyleri çok sevdiğim için katlanıyorum. düşünsenize her gün 23-23.30 arası flüt çalan komşu çocuğu. bundan daha iyi ne olabilir ki?
  • her zaman akşam çalan komşu oğlu bu sabah 8.30’da çalmaya başladı. gözleri aşka gülen taze söğüt dalını çaldı. 4 yıldan sonra ilk defa yağ satarım bal satarımdan farklı bir şey çaldı. yemin ediyorum şok oldum. şaka yapmıyorum 4 senedir sadece yağ satarım bal satarım çalan çocuk gözleri aşka gülen şarkısını hem de çok iyi çaldı. eleştirilerimi ciddiye alması beni duygulandırdı. şarkının sonunda gözyaşları içinde alkışladım. aferin benim tosunuma!