• her açılmış başlığa konu ne olursa olsun politik entry giren kişilerin hep aynı kişiler olduğunu düşünüyorum. millet espirilerin dibine vururken o politik entry ile duyar kasıyor. bazen takdir edilesi olsalar da bazen de bokunu çıkarıyorlar. bazen aferin diyorum bazen de bu kadar da değil diyorum. belki de matrix sistemimizdeki morpheuslar bunlar. ne yaparsak yapalım tam uykuya dalarken bizi uyandırıyorlar. hani eskiler birisi çok gülünce ‘ sanki ölümsüzlüğü buldu pezevenk’ derlerdi ve gerçek dünyayı hatırlatırlardı ya, bu kişilerin ruh hali de bu bence
  • ekşi sözlük elden gidiyahh desem politik algılanacak.

ciddi ciddi siyaset konuşmak kadar saçma bir şey yok zaten. herkes fikrini savunuyor, tartışıyolar, ortam geriliyor, herkes kendi fikrinde dağılıyor. tartışmaya açık bir millet değiliz biz. bunu anlamak lazım önce.
  • maasimiz,sosyal hayatimiz,ulasim,trafik,ev kirasi,enflasyon,alim gucu,egitim masrafi,mac biletlerinin fiyati bunlar apolitik konular oldugu icin bu konulara siyasi yorum yazmayin arkadaslar.basligi acan arkadasimizin zekasina zeval getirmeyin.:)
hesabın var mı? giriş yap