şükela:  tümü | bugün
  • günlük hayatta bolca karşılaşabileceğiniz bir stereotypedır kendileri. misal, bir başlık, bilgisayara mp3 kaydeden nesil, bu tip hemen gelir ve müdahele eder, mp3 ne ya flac varken diye. veya "eski bodrum'un güzellikleri" başlığına "ne bodrumu kardeşim sağn tropeğ varken", "sabahları pokemon izleyen efsane nesil" başlığının altına "ne pokemonu bre gafil biz tsubasa izliyorduk" yazan tip gibi.

bu tipe seslenmek istiyorum; evet güzel insan. burada belirtilen her durumun, bi değişiği, belki sana göre daha güzeli mevcut. ama buradaki mevzu o değil. evet flac vardır mp3den güzel, çizgi film vardır pokemondan güzel, ama mevzu burada hatıralar. bir insanın hatırasından daha kıymetli bir şey yoktur. o yüzden rica ediyorum, hatıralarla ilgili açılan başlıklara girip daha iyisini yazmaya çalışmayın. tamam hepiniz çok zekisiniz, müzikden, sanattan, edebiyattan en iyi siz anlıyorsunuz, insanları ve hatıralarını rahat bırakın.

şimdi bu başlığa da ilk "ne başlığı abi eskiden sözlük mü vardı? biz okulda masaya kazınan sözlerin altına daha iddialılarını yazıyorduk" diyen susere "altın afferim" ödülünü bizzat kendim takdim edeceğim.