şükela:  tümü | bugün
  • damarlarında kan yerine yobazlık akan, yüreğinde vicdan yerine taş olan insan.
    meriçliğim tuttu tamam tamam
    beyler ne istiyorsunuz bu kadınlardan?
    sürekli bir aşağılama, değersizleştirme ne oluyor?
    ben sırf bu yüzden babamı dövdüm lan!
  • kadınlar ve dahi erkekler her boktan müstesna değil. kendi ederine ya da karşısındakinin ederine göre değer veren kişidir muhtemelen.
  • insanız ulan! diye bağırarak karşı çıktığım durum. insan insana değer verir veya vermez. erkek kadın diye ayırmamalı. ne "kadınım ve sırf kadın olduğum için haklıyım" doğrudur ne de "erkeğim ben istediğim şekilde davranırım" doğrudur. yıl 2018 artık bi bırakalım şöyle söylemleri. değer verilecek insan var insan var. kadın erkek olayı değil bu.
  • değer vermeyerek kadının gözünde değerli olan erkek. napsın değer verse değersiz olacak, o da değerli olmak için değer vermiyor.
  • çocukken ailesinden sevgi görmek yerine bol bol psikolojik şiddet ve fiziksel şiddet götmüştür. türk toplumunda sayıları hiç az değildir.

sadece kadına değil çıkarları dışında hiçbir şeye değer vermez.

kadına değer vermez çünkü kadın sadece işini görmek, karnını doyurmak ve soyunu genişletmek için vardır.
    düşüncelere değer vermez çünkü onun yararına olduğuna inanmadığı düşünce yok hükmündedir. yalandan çıkarı varsa yalan çok daha değerlidir. üstelik yalana körü körüne inanır.
    doğaya değer vermez, içerisinde mangal yakıp sığır gibi takılamayacaksa doğanın ne faydası vardır ki?

özetle: çomardır, görmezden gelin. belli bir yaşın üzerinde eğitilmeleri mümkün değildir.