şükela:  tümü | bugün
  • heyecanımı yitirmeme sebep olan çaylak. bakıyorum entrym favlanmış. heyecanlanıp bakıyorum kimmiş diye, hepsi çaylak.
    la sizin amk, her boku favlayarak sıralamada yükselemiyorsunuz ki derdiniz ne?
  • bok
  • (bkz: bok)
  • alexander herbok
  • ulan adamlar neden favlıyor diye bir sor kendine. adamın(veya bayanın) seninle iletişime geçme imkanı yok. belki favlarken küfür ediyor belki hoşuna gidiyor bilemezsin.

tanım : kendince çaylaklara ayar vermeye çalışan yazarı engelleme fırsatı sunan başlık.
    not : lafım başlığı açana değil.
  • an itibariyle almış olduğu 17 favın 15 tanesini yine sövdüğü çaylaklardan alan yazar serzenişi.*
  • şu bizim milletteki dünkü bok hallerini unutanlara da hastayım. ha dışardan ekşi okuyosun, ha çaylaksın ne farkı var? yönetim olarak da halbuki sen çaylaklıkta da günlük, haftalık gibi kotalar versen, ona göre sınırlı da olsa yazabilse, ya da ara ara beğenilen entry sayılarına göre bonus verip yazar yapsan, zaten nicelik derdin yok, en azından niteliği göz önüne alıp öncelik versen sözlük olarak ne kaybedersin?
  • elmastan değerli bir çaylaktır.
    bu kahpe düzen içinde, dönen bozuk çarkta, entry favlamayı kendine şiar edinmiş koca yürekli cücük beyinli boş insanlardır onlar!..
    favlamayın lan boş yere!
    dingiller...
    her boku da favlamayın!..
    sallandırıcaksın iki tanesini sözlük meydanında bak bi daha yapıyolar mı?!
  • fikibok demeye calışıyorlardır.
  • bak şindi gene favlayacaklar: bok