şükela:  tümü | bugün
 • flash tv ekranlarında rastladığım popstar mehtap, yalçın çakır ve adını bilmediğim bir kadının jüri üyeliğini yaptığı yarışma programı. bir zamanlar seda sayan'ın komiği olarak ünlenen muharrem'in de destek verdiği muhteşem bir başyapıt.
 • yarışmacıların yakalarına ilkokulda okumayı öğrenen öğrenciler gibi kırmızı kurdele takılan program.

  bu hakkaten gerçek mi lan..
 • tam da flaş tv'ye yakışan bir yarışma.
  geçenlerde michael jackson taklidi yapan bi varoş genci çıktı. dansı fena değildi; ama bi ara işportadan 5 liraya aldığı güneş gözlüğünü yere düşürdü. moonwalk ayağına gözlüğü yerden almaya çalıştı, olmadı.
  bi de garibim, michael jackson'ın işlemeli, pullu elbiselerine özenmiş; evde annesine bi kostüm diktirmiş. yalnız o kadar çakma olmuş ki üstüne oturmamış bile. çocuk kafasını sağa çevirse giysi sola gidiyor; sola çevirse giysi sağa yatıyor.
  ayakkabı olarak da, kıroların giydiği sivri uçlu kösele ayakkabılardan bulabilmiş, komediydi valla.
  (bkz: varoşların maykıl ceksın'ı)
 • gündüz kuşağı programlarına yeni bir soluk getiren elbette bir flash tv şaheseri, elbette içinde yalçın çakır var. bu dünya got talent temalı çok yarışma gördü geçirdi, bu ülke çok pop star yarışmaları, ve got talent temalı yetenek sizsiniz formatları da yaşamaya devam ediyor. ama bu program gerçekten bizden, gerçekten halktan, gerçekten ultra. her program en azından 2-3 star, yetenek çıkartır kesin. jürisi ise zaten dallarında artık şövalye mertebesine erişmiş kişiler.
 • amuda kalkıp kolbastı oynayarak, kolbastıya yeni bir soluk getirdiğini iddia eden; eşek gibi anırarak, ayağını yere sürtüp at taklidi yapan, ''eskiden ahırda kaldım, eşeklerle anırarak anlaşıyordum.'' diyen katılımcılara sahip bir yarışma.

  son olarak, kendisine ajdar'ı örnek alan * * müslüm'le tavan yapmıştır. ajdar, kalkıp rakibini görmeye flash tv binasına kadar gelmiş. durum o derece vahim yani.

  http://alkislarlayasiyorum.com/…uslum---bitir-isini

  geçen bir de rüyasında neşet ertaş'ı görüp bir gecede bağlama çalmayı öğrendiğini iddia eden bir yarışmacı vardı.

  yalçın çakır: şimdi ramazan kardeşim, sen rüyanda neşet ertaş'ı gördün ve ertesi sabah bağlama çalmaya başladın, öyle mi?
  yarışmacı: aslında bağlama çalıyordum fakat neşet ertaş beni bunu profesyonel olarak yapmaya yönlendirdi.
  yalçın çakır: iyi yine rüyanda ankaralı namık'ı görmemişsin! o neye yönlendirirdi kim bilir?! tövbe tövbe!

  aslında ismi ''her cevhere bir altın'' yerine ''her cevhere bir buçuk iskender'' olsa daha efektif olurmuş bu yarışmanın.
 • flash tv binasına gidip tüm personelin tek tek ellerini sıkmak istiyorum. freak show olayına yepyeni bir soluk. az önce altıma sıçtım.

  amerika televizyonlarında da çok acaip şeyler yapılıyor ama, flash tv'yi görseler, bir çok alanda çok geride olduklarını anlayacaklar.
 • yüzyılın programıdır benim gözümde. tesettür girls grubu, ajdar vs. müslüm derken beyin aktı resmen; hiç bu kadar salak gibi güldüğümü hatırlamıyorum, teşekkürler flash tv.
 • az once soyle bı kabus gordum. ders calısıomusum(bu da kabusun bı parcası tabı). sonra bı arkadas bana flash tv dıe mesaj atıo. gıdıp bakıyorum ne var dıe. ne goreyum. ajdar kapalı bı ablayla kavga edıo hacı. kadın hodrımeydan dıo bızımkıne*. bızımkı "sen benım dengım dıılsın. oyle kolay dııl sohret basamaklarını cıkmak, buralara gelmek. oncelıkle muhendıs olman gerek" dıyo. yauu ne alakası var. sonra yalcın cakır olaya mudahale edıo. baya agır ama... sen kımsın ınsanlara tavısye verıyosun dıo. cıpslerden cıkan dovmesıyle ortada gezınen sunucu abla saskın. yarısmacı kapalı abla kızgın. ahu tuba bön. bı de onun sagında bırı vardı. o kım ya...?
 • an itibariyle ajdar'ın abisi de yarışmaya dolaylı yoldan katıldı. abim , abim değil tartışmasının ardından ajdar stüdyoyu terketti. buyrun cenaze namazına.

  edit: ajdar programı mahkemeye verecekmiş.
 • (bkz: ömer ipek)