• her eve maske verdiniz bakanım.
    daha fazla yüklenmeyin
  • ama 3 mbit upload ile. çünkü kimse upload hızının öneminin farkında değil.
  • her evi geçtim ülkenin yarısına bunun onda biri hızı versinler çağ atlamışız derim.
  • bu yöntem daha önce inali tarafından denenmişti. sonuç 800.000 oy farkı olmuştu.

çılgın projedir.
  • 24 mbit internetimin hızının karşılığını verin o da yeter. kaplumbağa misali yükleme indirme yapıyoruz.
  • evlerin çoğunda hala maksimum 8 megabit kullanırken, olmayacak bir şeyi söyleyen mal beyanı. ayrıca olacaksa da aylık en az 250 tl isteyeceklerdir.

edit: an itibariyle türk telekom’un 24 mbit lik internetinden aldığım hız görsel. başka bir şey söylemiyorum.

edit 2 : görselde ki download hızının birimi mb/s, çevirince 14 mbit oluyor. asıl sıkıntı upload ta. uyaran arkadaşlara teşekkürler.

edit 3: bazı troller bu entry ile provakasyon yaptığımı, türk telekom’un yabancılara satılmasının bizim gibilerin suçu olduğunu söylüyor. tüm sırrı bozdunuz gerçekten, amacım iç savaş çıkarmaktı aslında.*
  • o tarihe kadar elin gavurunun yaptığı starlink hayata geçer ve en az 1gb bağlantı hızını sınırsız şekilde ayda 10-15$'a kullanmaya başlarız.

millet uzaydan tüm dünyaya uydularla kablosuz internet verecek projeyi geçen sene başlattı, bizim ülkede hala kapımıza 50-100mb kablolu internet gelecek.
    onu da 2023 müjdesi olarak lansman yapıyorlar.

sizi gönülden tebrik ediyorum sayın bakanım, harika bir duyuru bu. teknolojide yakaladığımız bu büyük başarı umarım tüm dünya ülkelerine ilham verir.
  • uçuk internet fiyatlarına ne zaman müdahale edecekler? en dandik internet bile 90 tl.
  • 100 megabyte dır o yanlış ifade edilmiş.
  • (bkz: cool story)
hesabın var mı? giriş yap