şükela:  tümü | bugün
  • john benjamin toshak tarafından söylenmiş ve özel günlerde daha çok anlam kazanan, oturma odasında şanslıysanız üçlü değilseniz boku yedinizli koltukta geceyi sabaha kavuştaracak zamanı beklemeniz anlamına gelecek oscarlık sözdür. oscar goes to vosvogen olacak şekilde gecem sonlanacak sanırım. darısı başınıza olmasın dileğiyle...
  • yine o değerli günlerden biri. olsun be sözlük biz de yurdum tv de satılan dr. ciaalles reklamını izleriz.
  • olması gerekendir.
    ara sıra hizaya getirmek gerekir.
    aile içinde hoş da bir şeydir.
  • özellikle kanal d tekelinde olan imdb 3.5 puan altı filmlere takılıp kalmadıktan sonra sorun yaratmayacaktır. tv karşısında uykuya dalmak da gayet güzeldir. *
  • 11 yıllık evliyim, ben böylesine doğru başlık görmedim.
  • hele bi bulalım da balkona bile razıyım len mq!
  • yatak iki insan uyusun diye alınmış bir eşya eğer siz kızıyorsanız neden yataktan atıyorsunuz ki, kızan taraf birlikte uyumak istemiyorsa geçsin yatsın kanepeye. yatakla sınav mı etmeye çalışıyorsunuz birbirnizi. biri de demiş ki hizaya getirmek lazim arada.

yav siz nasıl insanlarla evlisiniz/sevgilisiniz bir de o nasıl insanlar sizle nasıl evli/sevgili?

tanım: bir önerme. yanlış sayılabilir bir önerme. konu kanepede uyuyakalmak ise doğru bir önerme
  • iki gün önce kanepede yatmak zorunda kaldım.
    (bkz: doğru önerme)