şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kesinlikle psikolog veya psikiyatrist ile görüşülmesi gereken durum.
 • hamileligin son aylarında olduğunuzun belirtisidir.
 • bu aralar sık yaşadığım durum. neden sürekli kol anlamıyorum, ya benim kolum kesiliyor ya da başkasının.. açıklayabilecek biri varsa diye bu gece gördüğümü buraya yazacam.

  karanlık, soğuk, tren raylarında bi kız çocuğu. iki kolu da kopmuş, tren altında kalmıs zavallı diyorum içimden.. öylece oturup sessiz sessiz ağlıyor.. yanına gitmek istiyorum, tanıdığım bir çocuksa diye korkup bekliyorum.. bana bakıp ağlıyor, kolları yok, öyle diz çökmüş raylarda

  belki birine faydası olur editi: ilgi gösteren cevap veren herkese çok teşekkür ederim. en mantıklısı, uyuma pozisyonumla kolumu uyuşturduğum yönünde olan. uyuşukluğun verdiği acıyla hep kol kaybı görüyor olabilirmişim. bira öneren arkadaşa pratikliği için teşekkür, psiko haller diyen arkadaş neyse de, psikopatsın len sen diyene teessüflerimi bildiriyorum. 100 lira isteyen danışmana da .....
 • tekrarlayan kabus görmenin en büyük sebebi kişiliğinizin bir fobiye galip gelmesidir. yalnız uykuda kişiliğinizin gücü çekilince fobilerinizle tek başına kalırsınız bu sefer onlar galip gelir ve tekrarlayan kabuslar görürsünüz. çözümü kolay, fobinizi kendinize itiraf edin. ölüm korkunuzu, yakınlarınızı kaybetme korkunuzu, sakat kalma korkunuzu, örümcek korkunuzu vs. şimdi danışmanlık ücreti olarak 100 lira talep ediyorum.

  iban: anan zaa xd
 • kısa bir aradan sonra tekrar başıma musallat olan, kaçta yatarsam yatayım mutlaka çığlık atma isteğiyle gecenin bir körü beni uykumdan uyandıran ve korkudan tekrar uyumamı engelleyen hede. uyumaya korkar oldum.
 • psikolojik açıdan bakıldığında kişinin o dönemde yaşadığı olaylarla ve artan stresörlerle ilgili olabilir. bastırılan endişeler, korkular vs kabusların nedeni olabilir.

  şehir efsanelerine göre de yatakta yiyecek parçası bulunması durumunda başa gelen olaydır. nevresimleri değiştirmek gerek.
 • kalp ve alna 1 damla zeytinyağı sürüldüğü taktirde azalacaktır. en azından çığlık attırmaz.
 • benim de yıllardır yaşadığım problem. özellikle takip ettim, kabuslar tatilde son buluyor. iş yaşantısının yarattığı stresten kaynaklandığı çok açık.
  herkes çiçekli, böcekli, dizi tadında rüyalar görürken her gece asansörde kalmalı, uçurumdan yuvarlanmalı kabuslar görmek çekilir gibi değil.