şükela:  tümü | bugün
  • saciniz dokulur.

(bkz: one-punch man) (bkz: saitama)
  • bir tane bile çekemeyen şahsımı hüzünlendiren rakamdır.
  • yapilmasini gereksiz buldugum eylemdir.

2009-15 arasi haftada 3 gun 10*10 barfiks cektim.

shore club’da ahmet enunlu, bunu bir gun’e dusur kalan iki gun basla bodyweight exercise ekle, bu kadar fazla barfiks omurgada egrilige sebep olur (totalde 100,000 adeti gecmistim barfikste) dedi ve ben bir gun 10*10 barfiks, bir gun 20*5 diamond push-up, bir gun de 10*10 dips’e dondum ( eve dips standi ha bir de 25*sinav ve hergun 150 mekik.

son 4 haftada bir yaptigim 10*10 pull-uplar ile 120,000 barfiksleri gecmisimdir. vucudunuz egri kalsin istiyorsaniz 7 gun 10*10 pull-up yapabilirsiniz.

edit: @ayhanores isimli pustu ciddiye almadan okuyabilirsiniz basligi.

edit2: lutfen herhangi bir uzmana sorun, haftada 700, yilda 36,400 barfiksin nasil sakatliklara yol acabilecegini. geniz omuzlu olmak baska bokunu cikarmak baska. bir gununuzu bench’e ve dipse digerini dl ve squat’a digerini yine barfikse verin.
  • önce 1 tane yapayım da....
  • müthiş hareket. yeni evimde barfiks demiri satın alacağım ilk item olabilir.
  • kalıcı sakatlığa sebep olacaktır.
    3 5 yıl hergün 200 sınav çektim sonuç kalıcı dirsek ve omuz ağrısı.
  • bi tabur askerin her gün yaptığı eksersiz
  • 100 mekik, 100 de şınavı eklerseniz bir saitama olabilirsiniz.(bkz: one punch man)
  • "her gün spor (o da badi, sanki sutopu oynuyor pezevenk) yapıyorum. süper vücut çıkardım."
    "alayınızı sikecek param var."
    "benim arabayla istanbul marmaris 1,5 saat."
    "hepinizi döverim."
    "gezmediğim ülke, sikmediğim karı kalmadı."
    "sikim 54 santim. bilgi olsun diye söylüyorum"

sözlüğü erkek düşürmek için kullanan sığırların geldiği 925793 başlıktan sadece biri. keza bu başlıklara dişi yazarlar bakmıyor, bunu hepimiz biliyoruz. peki hal böyleyken siz buraya ve bunun gibi başlıklara senelerdir ne sikime salya akıta akıta abanıyorsunuz? ne için bu gövde gösterisi? "açıklama yapıyorum". bunu diyeceksin dimi? aha bak. al sana açıklama. fili fili oynatıyorum aşağıda. gördün mü açıklamayı? biz de gördük senelerdir neyi açıkladığınızı. yarraaamı açıklıyorsunuz.

yaptığınız sakat bi hareket gençler. benden söylemesi. gerçi kimsenin cinsel yönelimini bilemem, belki gercekten görünce heyecanlandığınız şeyler kendi bildiğinizden bile bambaşka şeylerdir, burda yaptığınız şeyi tanımlayıp hiçbirinizi kepaze etmek istemiyorum ama durum bu. başka da hiçbir açıklaması yok. elli tane mesaj gelir şimdi, atabetül hakayık gibi manzum eser bırakır gavat, en heteroseksüelin kendi olduğunu falan söyler ya da tehdit falan eder.

he. he amına koyayım he. hatta ehehehehe.