şükela:  tümü | bugün
  • viral chp reklamı yapmaktadır. 3'23 'te kemal kılıçdaroğlu kadraja girmekte.
  • ailenin içindeymiş gibi hissettiren video. "bir adım daha atabilecek mi" diye heyecanlandım, "aman, düşecek" diye endişelendim şahsen. en sevimli anlarını derlemiş üstelik. duşta, arabada, alışverişte.. her anlarına şahit olduk. emeğine, sabrına sağlık sevimli baba. o gülücükleriniz eksik olmasın.
  • acil basbakan'a ulastirilmasi gereken video. bu video ile degil 3, 5 cocuk dahi yaptirabilir.

o degil de en sonunda yurudu ya lan. ısiririm.
  • ilk 20 saniyeden de görüleceği üzere, benjamin button'ın babasıdır.
  • insanı çocuk sahibi olmaya teşvik eden baba. olm inanılmaz tatlı lan çocuk. ilk başta bu ne amk e.t. gibi oluyorsun da bi güzelleşiyor, bi yiyesin geliyor. en çok güldüğüm sahne 5:00 'de çamaşır makinesinin karşısına oturtmuşlar veledi, hüzünlü bi ifadeyle kafasını çevirip bakıyor.
  • bayıldığım video. bir de fon müziği olarak devotchka'nın how it ends şarkısını koymuşlar,süper olmuş. iki dakikada sevimli ayıcık oldum, içimden gökkuşakları geçti resmen.
  • sabah sabah durduk yere duygulandıran video. videodaki çocuğun adına sevindim, mutlu oldum, onu izlerken gülümsedim. diğer yandan bu çocuğun ilk adımlarını izlerken, ailesinin ona karşı olan sevgisini gördüm, onun kadar şanslı doğmayan milyonlarca çocuk geldi aklıma.
  • lan ben de yapacağım çocuğuma ama özentilik olur mu diye düşündürttü.
  • --- spoiler ---

çocuk bir yaşına basıyor.

--- spoiler ---