• ben sadece çürüyünce fırçalıyorum. her gün diş fırçalayacak kadar boş vaktimiz yok. dünya düzdür, hes kodu da saçmalıktır, iyi geceler
  • sabah uyandığımda yatağımda kadın olacaksa fırçalarım morning sex yalan olmasın diye.

şaka şaka fularlı yazar olunca gaza geldim. dolgu ücretlerine bakarsanız siz de fırçalarsınız sevgili yoldaşlar
  • dibini dövdürüyordur. mesela ben.

ben her gün dişini fırçalayan ve cihangir apartmanlarının birinde yaşayan lgbti bireyim. aktif erkek arkadaşım diş konusunda çok takıntılı. bu sebeple ağız bakımıma çok önem veriyorum. malum, neden olduğunu biliyorsunuz :)
  • nasıl bir başlık bu ? diş fırçalanır en temel kişisel temizlik kurallarından ?????+?
  • neyin peşindedir, ne yapmak istemektedir?
  • ağız duşu kullanmıyorsa bir hiçtir
  • günde iki kere fırçalamalıdır. 6 ayda bir detertraj da yaptırmalıdır. bunlara takviye olarak, diş ipi ve ağız bakım suyu kullanması da önerilendir.
  • her gün iki defa fırçalarım. üç olduğu bile olmuştur. işyerime de ayrıca fırça ve macun getirdim. ayrıca haftada bir diş pastası kullanıyorum. gece yatmadan listerine ile de çalkalıyorum.
  • pis herifler, bir gülüyorlar; dişler tuvalet taşı...
    temiz olmanın erkeği kadını mı olurmuş? sadece diş fırçalamak değil, saç, sakal, ense tıraşı, tırnak kesmek, gibi takıntılarım metroseksüel olduğumdan değil her daim temiz olmak zorunda hissettiğimdendir. corona tedbirleri benim rutinlerimdenmiş. bugüne kadar nasıl yaptıysam öyle yapmaya devam ettiğim için hiçbir yeni alışkanlık edinmeme gerek kalmadı.
    safiye'nin erkek versiyonunun bir tık altıyım sanırım.
  • en az 2 kez fırçalarım. elektrikli diş fırçası, paradontax macun ve üstüne agiz calkalama suyu kullanirim. ona ragmen bir sürü çürük , implant ve tartarla uğraşıyorum.
hesabın var mı? giriş yap