• yaklaşık altı ay bunlardan biri olup her sabah duşa girdim. her sabah mis gibi dolaşmanın tadını çıkarırken annemin "oğlum evlendireyim mi seni?" demesiyle eski pis günlerime geri döndüm.
  • normal erkek bence bu. zira diğer insanlar sabah duş almadan nasıl rahat ediyorlar ben pek anlam veremiyorum
  • her gün duş alan kadının sevgilisi olmalıdır.

bazı insanlar, normalde çok titiz olmasalar da ''koku'' konusunda takıntılıdırlar. saçları, elleri, vücutları ve hatta kıyafetleri sürekli tertemiz, mis gibi kokmalıdır. bu insanlar günde en az bir kez duş alırlar ve giydikleri kıyafeti yıkamadan bir kez daha giyemezler. bu insanların hayatında ciddi bir rol oynayacaksanız eğer, duş aldıktan sonra bile daha önce giydiğiniz t-shirt'ü giymemelisiniz. zira istediğiniz kadar parfüm sıkın, bunu farkedecek ve rahatsız olacaktır.

rabbim de bizi böyle yaratmış işte, yapacak bir şey yok.

velhasıl; her gün duş alan erkek candır. ''ama saçların normal yağlanmasına müsade etmek gerekir.'' gibi şeylere kulak asmaz. saçların normal yağlanma sürecine zararlı bir etkisi olsaydı ben çoktan kel kalmıştım. lütfen adamın aklını karıştırmayın. bırakın her gün duş alsın.
  • saçları yağlanıyordur. ter bezleri iyi çalışıyordur.
  • su kaynakları için endişe edilecek son yer duş yapmaktır. pisliğinize bahane aramayın.

ülkemizde harcanan suyun % 70 i tarım da % 23 de sanayii de kullanılıyor. duş almayarak su kaynaklarını kurtarmaz sadece tulum peyniri gibi kokarsınız
  • her şeyden önce kendine saygısı olan erkektir.
  • normal insandır işte.. ne pis heriflermişsiniz siz sözlük yazarları.. her gün duş yapan erkek olmak ne kadar ekstrem bir durum olmuş burada.. akşam gelirsin işinden/spordan/eğlenceden girersin duşuna, temiz temiz oturursun veya yatarsın.. budur..
  • herkesin hemfikir olduğu üzere burcu başaktır. çin mitolojisine göre kurbağa senesinde doğmuştur. yetmediği gibi iskandinav mitolojisinde yggdresil, mısır mitolojisinde de nun'un etki alanındadır.

ben de oğlak olarak toprak burcu olduğum için mesela yıkanmak yerine her gün toprakla teyemmüm abdesti alıyorum. çünkü bilindiği üzere, insanın temizlik alışkanlıklarına kendisi değil kainat karar verir.
  • varsan baksan bu günde iki kere de dişini fırçalıyodur. ne günlere kaldık.
  • saçları hemen yağlanan, yağlanınca da ince telli olduğundan iğrenç görünen adamdır. yazın hadi neyse, haftasonu hadi neyse ama kış günü işe gitmeden önce sabah 6:30'da daha güneş yeni doğuyorken sinüziti olmasına rağmen duş almak zorunda kalandır. peki neden akşamdan duş alıp yatmaz? çünkü gece duş alıp yattığında sabah saçları toplumun büyük kesiminin kabul edebileceğinden daha marjinal bir şekilde güne merhaba der. peki neden saçlarını kısa kestirip kurtulmaz? çünkü kocaman kafasında çocukluktan kalma iki tane yarık izi vardır. olamaz mı? bence olabilir.
hesabın var mı? giriş yap