şükela:  tümü | bugün
  • hayalimi yaşayan amcadır. o sırada büroyu çeviren birileri olur ben de kahvaltıdan sonra spordan önce büroya uğrarım, günlük rapor alır çıkarım diye düşünüyorum.
  • saunadan çırılçıplak çıkarak sizi dumura uğratabilecek amcadır.
    (bkz: yaşanmış olaylar)
  • senin andropoz da dedigin 50+ lik o amcaya bir kısım kadınlar salya akıtıyor.

tanim: kıskanç ergen başlığı. beyaz yakalida olabilir.
  • görev hayatı boyunca 1 kere kamu imkanı kullanmamış , özel işinde devletin kalemini dahi kullanmamış olan kayınpederim bu kafadaki dingiller yüzünden 70 yaşından sonra resmi spor salonlarını kullanmaya başladı.

adam emekli büyükelçi , kısa süre milletvekilliği yapmış , bu bilip bilmeden eleştiren malların hayatı boyunca vitrinde göremeyeceğini okumuş / okuyor.bunlarin okumaya çalıştığı üniversiteler "lütfen gelin ders verin" diye kapısında dönüyor ama iki tane dingil çıkıp sağda solda konuşuyor.

bunu konuşmak mesele değil bu insanları salonlarda bir şekilde rahatsız eden bir güruh doldu ortalık.
    allah ıslah etsin diyeceğim de çok klasik olacak.
  • fitness spor merkezleri için kalıcı müşteriler 40 yaş ve üzeri grubudur. cingenelik yapmaz, kaliteli, maddi durumu iyidir.

kokuyu alirlarsa pesinizi birakmazlar. daha dün bir firmayı uye yapmaya ısrar ettiği için uyardım.