şükela:  tümü | bugün
  • boş beleş insan işidir.

sabah uyanabilmek için genelde instagram’a bakıyorum, çünkü salak salak tipler kendini bir bok sandıkça sinirleniyorum ve böylece uyanmam daha kolay oluyor. * neyse. bakıyorum hep aynı tipler, sürekli hikaye atıyorlar. ulan yok ayağı, yok büzgülü dudağı, yok kankiştosu, yok minnoş sevgilisi, yok halime ablalarda kahvaltısı, yok arabada giderken hande yener şarkısı, yok uludağ’dan 70000 selfiesi, yok sporda kaldırdığı dambılı, yok avokado suyu, yok 30 oldumcuk doğumgünüsü balonu, yok prensesinin toynağı, yok takla atan hediye michael kors saati, yok yeni evlendim sarısı, yok yazın ne güzel tatil yapmıştık tbtsi, yok kürk mantolu madonna kapağı, yok ali sami yeni...

lan mal mısınız? işsiz misiniz? hayattaki tek amacınız bu mu? 300 kişi sizin “ay göz çıktı kocaman” yazılı kahve fincanı fotoğrafınızı görünce noluyor bi anlatın allah aşkına ya!

şimdi doluşur buraya “kıskançlar” “mutsuzlar” “çok möhim işler peşindeysen instagram’a girme” “takip etme saygı duy” “sana ne benim hikayemden” diyen tipişkolar.

neyse

mallığınızı gördükçe beklentim artıyor ama. bakalım daha neler göreceğiz...