şükela:  tümü | bugün
  • son 15 senedir iyiden iyiye türeyen insandır. her gün girer tuvalete ve 20 dakika çıkmaz. orada mobil oyun oynar, kitap-dergi falan okur. buraya kadar kimseyi alakadar etmez.

lakin, çayı şekersiz içen tipin yaptığını bu da yapar. her fırsatta 20 dakika sictigini ve o sırada oyunda 3 seviye atladigini anlatır. bunu anlatırken ki bakışı ile "baba ben nobel aldım" bakışı hemen hemen aynıdır. takdir ve minnet bekler.

ulan bir ben mi öyleyim bilmem ama çişin veya kakan gelir, gidersin tuvalete yapar çıkarsın. maksimum 2 dakikadır bütün işlem. 20 dakika ne yapıyorsunuz ulan? hadi yapıyorsunuz diyelim bunu neden anlatma ihtiyaci hissediyorsunuz? hepinize kafam girsin.
  • nasıl bir arkadaş çevreniz var sizin? bir insan arkadaşlarına nasıl işediğini, kaç dakika sıçtığını, içeride ne yaptığını neden anlatır ki?
  • tuvalette yaptığı işi, hayatının en özel anlarından birini de anlatan insandır. bunların komik video izleyerek, instagram keşfette zaman harcayarak geçirenleri de vardır. dizi izleyenleri saymıyorum bile. (!)
  • bizim evde de bi tane örneği olan şahısdır. abi diye besledik büyüttük, 20 dakika girse keşke vicdansız. evde büyük küçük kim varsa her 5 dk da bir hadi bitmedi mi diye kapıya diziliyor. eve gelme saatinde herkes alel acele çişi yoksa bile tuvalete girip çıkıyor. sayesinde uzun yolda zorlanmıyorum. ailecek öğrendik artık ağzımızdan çıkasıya kadar tutmayı.
  • yakinda hemoroid denen illetle tanisacaktir. aferin evladim otur 5.