şükela:  tümü | bugün
 • londra daki okuz gibi sahnesi olan, fakat koltuklari ve koltuklarasi mesafelerinin darliktan dolayi bilimum agrilara**** sebebiyet verebildigi tiyatro-opera salonu.
 • the phantom of the operayi izleyebileceginiz opera salonu
 • londra'da haymarket caddesinde bulunan çok büyük ve hareketli bir sahneye sahip opera salonu.
 • the phantom of the operayı izleme şansına sahip olduğum performans merkezi. tarihi, hoş ortamında her majesty ile birazdan çay içmek için buluşacakmışsınız hissi verir. izlediğiniz gösteri, bulunduğunuz ortam zaten sizi sizden almıştır.

  müzikal çıkışında, kapının önünde çınçınçın sesleri arasında taksi bisikletleri ile bekleyen çocuklar sizi rüyanızdan uyandırıp başka bir rüyaya sürüklerler.
 • çok tatlı çalışanlara sahip the phantom of the opera'nın sahnelendiği tiyatro.
 • bugun the phantom of the operayı izledigimiz tiyatro salonu. en üst balkondan izleyince uzaydan izliyormus hissi vermekte. bir alt balkona göre daha iyi diyebilirim fakat biraz paraya kıyıp en altlardan bilet alınmalı derim. zira oyuncuların mimiklerini vs gormek istiyor insan.
 • mayıs ayında the phantom of the opera'yı izlediğimiz sahne. hem oyunu hem de salonu çok beğendik. biletler pahalıydı ama değdiğini düşünüyorum. zaten tl/sterlin kuru dolayısıyla sandviç yesen de pahalı geliyor, metroya binsen de. bilet bulunabilirse, oraya kadar gitmişken mutlaka bir oyun izlenmeli. sıradaki hedef bolşoy tiyatrosu'nda bir bale izlemek.
 • (bkz: the phantom of the opera)

  biletleri internet'ten alacak ve/veya ilk kez gidecek olanlar, oturma düzeni şöyle. stalls (yani zemindeki koltuklar)'dan m sırasına ya da royal circle'dan d sırasına kadar bilet alınız ve hatta seçtiğiniz koltuk numarasını/numaralarını şuradan kontrol ediniz satın almadan evvel. o kadar para verdiğiniz gösteriyi yarım yamalak ve/veya bin metre yukarıdan izlemezsiniz böylece.
 • londra'da the phantom of the opera müzikalini izleyebileceğiniz, genelde koltuklarının rahatsızlığından şikayetçi olunan, koltukların arasından geçen sütunlar sebebiyle yer seçerken ekstra dikkatli olmanız gereken fakat türlü olumsuzlukluklara rağmen mimarisi, ambiyansı ve ruhuyla insanı kendine hayran bırakan bir tiyatro salonudur.
  oyun arasında arkadaşımla salonun eskiliğinden, hareketli sahne düzeneğinin kurulmasının böyle bir yer için kolay olmayacağından konuşurken ön tarafta oturan insanların paniklediğini ve yerlerinden kalkıp koridora doğru ilerlediğini fark ettik. salona fare girmiş! görevliler tatlı tatlı seyircileri sakinleştirmeye çalışıp hava soğukken nadir de olsa bu tarz şeylerin olabileceğini söylediler. kısa bir süre sonra fare salondan çıktı ama geri gelmeyeceğinin garantisi yoktu çünkü salona iki tane giriş var ve bu iki girişte de kapı yok, klasik kırmızı kadife perde var. fare yeniden gelebilir korkusuyla oyunun kalanını cenin pozisyonunda izlemek durumunda kaldık ama yine de keyifliydi. acaba fare oyun sırasında gelseydi nasıl bir cümbüş olurdu diye de düşünmeden edemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap