şükela:  tümü | bugün soru sor
 • son zamanlarda tüm sosyal medya mecralarında gözüme çarpan tiplerdir. örneğin muhafazakarların atatürk'e yaklaşmasıyla bunlar harekete geçmişlerdir. neden? çünkü gazi mustafa kemal atatürk'ün birleştiriciliği sayesinde sol sağ demeden atatürk ilkeleri etrafında birleşecek bir halk ve onların yöneteceği devlet çok daha güçlü olacaktır.

  şahsen ben de emperyalist olsam böyle bir türkiye istemezdim. o yüzden emperyalizmin tetikçiliğini yapanlar atatürkçülük kisvesiyle milleti birbirinden ayırmak istiyor. bunlara prim vermeyelim. bir olalım.
 • emperyalistlerle işbiliği yaparak atatürk'ün cumhuriyetini yıkmaya çalışanların oy kaygısıyla atatürk'e yanaşma denemelerini birlik diye nitelendiren bir adet çakalın hezeyanı.

  emperyalistlerin kucağında menderes zamanından beri oturup götünü ısıtanlar atatürkçüler değildi.

  önce sağınızdaki pisliği temizleyin, sonra sola yaklaşırsınız. yıllarca bütün yediğiniz boku atatürk'e ve atatürkçülere fatura ederken nasıl milli birlik umurunuzda değil idiyse şimdi de değil.

  (bkz: islamcı ikiyüzlülüğü)

  (bkz: yallah arabistana)
 • o zaman chp'nin kara çarşaf açılımı hakkında da aynı şeyi dillendirseydik değil mi? yok takiyye, yok bilmem ne. sonuçta bir şekilde insanlar aynı değerin etrafında kenetlenmişler. bundan neden rahatsız oldun ki?
 • ya 15 sene fırsatını buldukça her yerden sildir,müfredattan çıkar,gelecek nesile unutturmaya çalış, atatürk tarafından bizlere emanet edilen değerleri koruma, aleyhine atılan bir twitt yüzünden bulabildiğin kadarını içeri al, atatürk heykeline baltayla saldıranlar umrunda olmasın,milli bayramlar da hastaydım ya raporum var diyen devlet büyüklerine hiç birşey olmasın. andımızı yasaklat, kitaplardan resimlerini kaldırt sonra da kalk muhafazakarlar atatürk'e yaklaşıyor da bunlar milli birliği bozuyor de. kusura bakma ama yukarıda yazılanları yapıp yapıp sonra yaklaşmasınlar.

  bozarlar o milli beraberliği.