şükela:  tümü | bugün
  • trafik kazası olur doğal seleksiyon kaza kurşunu olur doğal seleksiyon her şeye vicdansız merhametsiz şeyler yazınca neyi ısptlamış oluyorlar anlamıyorum. aileler yok oluyor analar ağlıyor burda üç beş tane sığır doğal seleksiyon doğal seleksiyon yazmak zorundamısın arkadaşım defol git kendi doğanda selekte ol. o insanların yakınlarıda okuyor olabilir burayı

edit: entrylere cevaben. şimdi bu inekler heralde ömürlerinde komşunun ağacına dalmadıkları için 7 yaşına kadar bebek beziyle büyüyüp liseye kadar beslenme çantası götürdüklerinden ömürlerinde hiç falezden atlamadıklarından bu inekler riski adrenalini bilmez 260 yaşına kadar ot gibi yaşayın amk sonrada evrim benden yana çünkü mal gibi yaşıyorum deyin. benim bu yazdıklarım trafik magandaları veya düğün teröristleri için değil ama bu inekler her ölüme bu tepkiyi veriyorlar
  • haklı morondur.
    adam trafik magandası, makas atarken kaza yapıyor ölüyor. doğal seleksiyon
    adam düğünde ateş açıyor kendisini vuruyor. doğal seleksiyon

gelecek nesillerde böyle canlılara ihtiyaç yok.

temiz, daha yaşanılabilir bir dünya için doğal seleksiyon doğanın bize bir armağanı.
  • (bkz: entry nick)

erkek kızmış.

yok yani erkeğin cinsiyeti kız imiş anlamında değil.

kızmış yani öfkelenmiş.
  • henüz moronlaşmadım ama az kaldı.
    kendini vuran, trafikte slalom yapan, saçma sapan kişilere oy verenin ölümü benim için natural selection'dur.
    gavurca yazdım çünkü orijinali budur. biz keşfetmedik...
  • başlık güzel, ambiyans güzel ama yemezler, bu moron dediğiniz adamın haklı olduğunu sen de iyi biliyorsun.

moron olsa da haklıdır, olmasa da haklıdır.

düğünde havaya ateş açıp kendini vuracak kadar embesilsen yaşama zaten bir zahmet.
    zira kendini vurmasan bir başka canı yakacaksın.
    hoş havaya ateş açılan bir düğüne katılacak kadar gözü kara birini de doğal seleksiyon ile anabiliriz. anmayabiliriz de, bilemedim.
  • laf sokmak istediğinin cümlesini "ökönömö çök öyö" gibi tek sesliyle yazıp komik olduğunu sanan angutla kıyasıya kapışacak morondur.
  • insan her ettiğini mutlaka yaşar. o yaşamasa çocuğu yaşar. hayat o kadar da boş değil. etti ve bulacak.