• nefret ettiğim tiptir. istanbul etiler motosiklet kazası başlığında da ortaya çıkmış asosyal, vicdansız, merhametsiz insanlardır. bir kaza olmuş, ama iyi ama kötü bir insan ölmüş, bu tipler hemen doğal seleksiyon diye damlamışlar. yuh.
  • (bkz: entry nick)

erkek kızmış.

yok yani erkeğin cinsiyeti kız imiş anlamında değil.

kızmış yani öfkelenmiş.
  • henüz moronlaşmadım ama az kaldı.
    kendini vuran, trafikte slalom yapan, saçma sapan kişilere oy verenin ölümü benim için natural selection'dur.
    gavurca yazdım çünkü orijinali budur. biz keşfetmedik...
  • başlık güzel, ambiyans güzel ama yemezler, bu moron dediğiniz adamın haklı olduğunu sen de iyi biliyorsun.

moron olsa da haklıdır, olmasa da haklıdır.

düğünde havaya ateş açıp kendini vuracak kadar embesilsen yaşama zaten bir zahmet.
    zira kendini vurmasan bir başka canı yakacaksın.
    hoş havaya ateş açılan bir düğüne katılacak kadar gözü kara birini de doğal seleksiyon ile anabiliriz. anmayabiliriz de, bilemedim.
  • laf sokmak istediğinin cümlesini "ökönömö çök öyö" gibi tek sesliyle yazıp komik olduğunu sanan angutla kıyasıya kapışacak morondur.
  • 19 kasım 2022 sakarya scooter kazası başlığında bol bol görülen vicdansız tiplerdir. hiçbir olayda dalgın olmadınız mı? hayatın her saniyesinde tüm dikkatiniz toplu halde mi duruyor? gencecik birisi ölmüş ve birkaç beğeni alabilmek adına yapacağınız yorum bu mu? doğal seçilim yazmayı beceremeyecek kadar kıt türkçe bilgisine sahip insanlar bunlar, seleksiyon diye bir şey duymuşlar ve alakalı alakasız her yerde kullanıyorlar.

scooter'la kaza yapan genç için söylenecek şey şu olmalı: bu olayda kazadaki kusur kullanıcıda gibi gözüküyor. ancak durumun böyle olması türkiye'de trafiğin scooter kullanımına uygun olduğu anlamına gelmez. ya trafik scooterlara uygun hale getirilir ya da scooter kullanımı yasaklanır. başka bir seçenek yok.
hesabın var mı? giriş yap