şükela:  tümü | bugün
  • 15 yıldır uyesi olduğum ve olmaktan gurur duyduğum topluluktur.

not: akşam da aynı kişiyi öpüyorum. :)
  • kendisine gıpta ettiğim böyle bir arkadaşım vardı. geçen sene boşandığını duyunca şok olduk. sonra öğrendik ki akşam da evden çıkmadan önce metresini öpüyormuş.
  • bunu bende yapıyordum, hemde hiç sektirmeden. hatta öpemediğim zamanlarda kapıdan çıkarken ''ben gidiyorum'' derim yanıma gelirdi alırdım öpücüğümü.

sonra bir gün yanımda yatmamaya başladı, neden dedim ''horluyorsun'' dedi, sonra bu sabah öpücükleri azaldı, sonra da ''ben boşanmak istiyorum'' dedi.

yapma etme gitme, yuvayı yıkma dedik dinlettiremedik.

şimdi ailemin yanında sığıntı gibi yaşıyorum, çocuklarımı 2 haftada bir görüyorum, maaşın %60 kadarını iştirak nafakası olarak düyorum.

ne salak adammışım lan ben !

ben seviyorum diye o da öyledir sandım, ''artık bu kadarını da yapamaz herhalde'' dediğim herşeyi yaptı...
  • en büyük mutluluk ve zenginliğin evdeki huzur olduğunu bilen adamdır.
  • ben onu kedime yapıyorum.

veled birde şans mı getiriyor nedir, öpmeyince işim gücüm rast gitmiyor..
  • bu gibi insanların karılarını aldattığına dair aptalca bir istatistikten bahseden yazarların olduğu başlık.

herkes sizin gibi hayvan değil. karısını öpen adam seviyordur, bir şeyin üstünü kapatmıyordur yani. saçmasapan genellemeleriniz sadece sizin gibileri bağlar.
  • adamı bilmemde bazı tek partneri elizabeth olan ve para karşılığı satın aldığı karılar dışında kimseyle başka türlü münasebeti olmayan tipleri iyi kudurtmuş valla. adamlar nasıl bok atacaklarını şaşırmışlar başlık altında. yazık lan, arada bir dışarı falan cıkın hava alın insan arasına karışın oğlum.

karisi değerini biliyorsa, mutlu devamliliklar diledigim cift.
  • buyrun benim. 4 yıldır hiç şaşmadı. önce eşimi öperim daha sonra da kızımın, prensesimin mis kokulu ayaklarını. öpün gençler, öpmekle dudak kirlenmez.
  • her gün işe bırakırken yaptığım eylem
    madem belirtilmiş üst entrylerde
    7 yıldır
  • benimdir. sabah ve aksam. iki yildir bir gun bile sasmadi.