şükela:  tümü | bugün
  • vodafone gibi dünya çapında bir şirketin halihazırda para ödediğin tarifeni yurt dışında da kullanabilmek için aldığı anlamsız ekstra günlük 10 lira ücretin kılıfı. sen vodafonesun büyük düşün.
  • vodafone kırmızı pasaporttan farkı, tarifenizdeki interneti de kullanabiliyor olmanızdır.
  • vodafone ülkeleri'ne seyahat edenler için çok çok mantıklıdır, özellikle internet için.

günlük 10 tl ücret, diğer operatörlerin benzer hizmet ücretleri ile karşılaştırığında son derece ekonomiktir.

daha önce günlük 25mb internet sınırı vardı ama kaldırıldı. artık tarifenizde kaç gb internet varsa tamamını hiçbir sınırlama olmadan yurtdışında kullanabiliyorsunuz. benzer şekilde dakikalarınızı da gelen aramalar, bulunduğunuz ülke yönüne tüm aramalar ve türkiye yönüne tüm aramalar için kullanabiliyorsunuz.
  • her şey dahil lafının gerçekten arkasında duruyorlarsa ileride başlarına büyük sorunlar açabilecek şirket.
  • günlük 10tl karşılığında, bulunduğunuz tarifedeki konuşma, sms ve internet haklarını vodafone ülkelerindeyken kullanmanızı sağlayan kampanyadır.
    normalde çok pahalı olan türkiye operatörüyle yurtdışında internet kullanımı, bu şekilde ucuza getirilebilir.
  • hastasıyım. vodafone bunu kaldırırsa, sim kartı tuvalete atarım, arkasından küfrederim.

günde 10 liraya gerçekten sınırsız kullanım verir. hatta bilgisayarda kullanırken işletim sistemi kendi kendini güncellemiş farkına varmadım 10 lira fatura geldi. turkcell'de olsam 3125 tl fatura gelirdi. sağolsun varolsunlar.
  • yurtdisinda hic kullanmadigim gunlerde dahi hattimdan belirli saatlerde sanki 0,8 kb - 1,4 kb gibi absurt miktarlarda data kullanilmis gibi gosterilip her gun opsiyon ucreti tahakkuk ettirilen bir garip tarife. 15 gun boyunca tas catlasa 3-4 gun kullanmisim, geri kalan gunler sadece wi-fi ile internete girip hic bir arama yapmamis yahut aranmamisim, bir baktim adamlar 15 gun boyunca her gune catir catir 12,90 tl gecirmisler. turkcell'den kurtulduk derken bakalim simdi gorecegiz vodafone bir derde derman olabiliyor muymus. ha iade etmezlerse artik tuketici hakem heyetinden karar alip avukat eliyle icraya koyduracagim ki her bir fatura icin fazladan tahsil etmeye calistiklari bedellere ek olarak 250'ser tl daha odeyiversinler.
  • 10-18 eylül bayram tatilinde yurt dışına çıkmadan önce mobil verimi kapatmama ve wifi dışında hiç bir mesaj konuşma ve internet kullanmama rağmen faturaya yansıtılan hizmettir. bu parayı geri almak içinde günlerce uğraşmanız gerekmektedir. "eğer hiç kullanmazsanız ücret ödemezsiniz" sloganı da tamamen yalandır. ramazan bayramında ilk ay bizden kampanyası ile turkcell den geçtiğim vodafone hayal kırıklığı. neredeyse 20 yıl turkcell kullanıp böyle bir durum yaşamamıştım. bir bilgi mesajı bile atmadan parayı faturanıza yansıtan vampir vodefone.