şükela:  tümü | bugün
 • yandaş bir yavru çaylak.
  yazar olmaman dileğiyle..
 • aktroll
 • "akp'li değilim ama iktidarı eleştiren teröristtir" akp'lisi.

  troll olduğunu sanmıyorum, has akp'li bence: ikiyüzlü, fanatik ve utanmaz.

  (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
 • yepisyeni aktroll.

  daha şimdiden ;

  (bkz: engelle)

  (bkz: başlıklarını engelle)

  adam (?) gelmiş hesap soruyor ; ne trollüğümü gördün , hiç siyasi yazım yok diye. adam (??)ın iki yazısından biri siyasi, sürekli hükümeti övüp muhalefete sövüyor. bahçeli hakkında kötü yorum yazanların da bulunup ülkü ocaklarına teslimi lazımmış, haklarından onlar gelirmiş. on kişi bir kişiye ülkü ocaklarındansa eğer saldırabilirmiş, hakedilirmiş bu. ulan herifçioğlu küçük minnacık çoluk çocuk. ülkü ocaklarından girmiş olmasak bilmeyeceğiz neyin ne olduğunu. senin gibiler ancak özentidir ve öyle de kalır. kişi karşısında kendin yapamayacağın eylemleri hele de seninle bağı olamayacak bir başka gruba sanal alemde hayalen yaptırmak istercesine yazabilirsin ancak.

  özenti. ötesi değil.
 • aktroll.engelle geç miden bulanmasın.
 • an itibari ile çaylaklık sıralamasında 172. sırada olanmış.

  erdoğan'ın; kadın mıdır kız mıdır belli değil diye bir söz söylemediğini, bu sözü söylediğini ispat ederlerse hesabını sileceğini, erdoğan'ın böyle bir şey söylemediğini bunu bildiğini öne süren çaylak.

  ben de kendisine şu linki yolladım; https://www.cnnturk.com/…ir/33379.478615/index.html

  gelen cevap ise; gördün mü kadın mıdır kız mıdır belli değil demiyor, kadın mıdır kız mıdır bilemem diyor. bırakın artık insanların söylemediği şeyleri söyledi diye yalan anlatmayı diyor.

  şahsen ben ikna oldum.
 • aktroll , sorulan hiç bir soruyu cevaplamayan , işine gelenin yanından geçen , onun sorduğu sorulara cevap vermenize rağmen size aynı soruyu 8 defa sordurup cevap vermeyen, her cümlesinde bir açık yakalamaya çalışma, bir güvensizlik , bir "kesin yalan söylüyorsun, siz muhalif fikirliler hep böylesiniz, beni kandırmaya çalışıyorsunuz" hissi var, sürekli bir "aha bak nasıl yakaladım yalanını" atağı içinde. allah huzur versin kendisine.

  yemin ediyorum vaktinize yazıktır , sakın ama sakın münakaşa etmeyiniz.
 • bir leyla çaylak. sırf şu entryim (bkz: #100085140) yüzünden üç haftadır kanal istanbul ve benzeri mega projeler üzerinden özel mesajla bana kan kusturuyordu. kendisine her ne kadar kanalın zararlarını anlatmaya çalışsam da sırf devlet yapıyor diye ve muhalifler karşı çıkıyor diye kanalın çevreye ve ekolojiye vereceği zararı umursamayan bir kullanıcıydı.

  edit: kendisini şikayet eden ben değilim. pek çok kişiye böyle özel mesajlar atmış olmalı ki birisi illallah etmiş bir noktada...

  edit 2: (bkz: her seyin bir nedeni degil nedeni vardir)
 • aktroll.
  (bkz: engelle)
 • yazar olamadan leyla olandır. sebebi neydi ki?

  şu entry'yi fav'lamış olması olabilir mi acep? (bkz: #100648840)

  @kararsizmiyimbilemedim yazar hesabının yan hesabı olması muhtemeldir.