şükela:  tümü | bugün
 • çaresizlik öğrenilmiştir başarılı olmakta öğrenilebilinir düstüruyla yazılmış,tamer karadağlı,emrah yücel,birol güven,rahman altın,ebru karahan ın basarı oykulerini anlatmış ama en büyük etkiyi atatürk ün hayatıyla ilgili oyku ile sağlamış, okurken gaza getirici nitelik taşıyan en cok satanlar listesini girebilmeyi başaran bir sosyal başarı kitabı olarak kendi başarısını sağlayan (bkz: mümin sekman) kitabı
 • 2 yılda 500.000 satmış kitapmış kendisi. bizzat okumuşluğum olmasıyla birlikte spoiler vermekten çekinen bir yapıya sahip olduğumdan kısa kısa geçeceğim.
  genel anlamda mücadele gücünü arttıran bir yapıya sahip, bir çok kere denenip başarılamayan eylemlerin bir daha denenmemesi yani ateletsiz olunmasının anlamsızlığını anlatıyor. ateletsizliğin, eylemi gerçekleştirip başarısız olmaktan daha da kötü bir durum yarattığını. en önemli şeyim eylem insanı olmak hep denemek, istenilen şeyi elde edene kadar uğraşmak ortamları zorlamak olduğunu bilmemizi sağlaya çalışıyor.
  kendisine, yeni farkındalıklar katmak isteyen ve kişisel gelişim tutkunlarına yegane önerimizdir kendisi. fiyatı ile de "kardeşim para almıyoruz işte al oku, istemiyorum paranı felan" dedirtmeyi başarmıştır ki bu da kitabın bir artısıdır.
  herşey kişisel gelişim için..
 • mümin sekman'ın, içinde hep aynı şeylerden bahsettiği sıkıcı kitap. bir an önce okuyup bitirmek için kasmayın, bırakın bi köşeye. kusmayın durup dururken.
 • büyük vaatler ile başlayan, fakat okudukça herkes tarafından bilinen şeylerin tekrarından başka birşey olmadığını belli eden mümin sekman kitabı.
 • (bkz: mümin sekman)
 • çok gereksiz bir kitaptır. neden bu kadar sattığını anlamak çok zor. hep aynı şeylerle doludur. kendinizi sevin sevin sevin.
  yetmedi mümin sekman benzer bikaç tane daha kitap çıkarttı
  ulan bir de bu kitabın bir de çocuk versiyonunu çıkartmışlar

  http://www.hermeskitap.com/…lfa9786051061290_tn.jpg
 • bu kitaptan layıkıyla faydalanabilmeniz için en az iki kere okumalısınız gibisinden bir şeyler diyen kitap. lan o kitabı iki kere okuyacak götüm varsa, atalet diye bir problemim yoktur zaten. ne bileyim ya da ikinciye okuyosam belki ilk seferde işe yaramış demek midir? kafam karıştı lan. neyse sonuç olarak sürekli bak şimdi sana ne anlatçam çok şaşıracaksın demeye getirip, bir sürü hayvanlı deneyden başka bir şeyden bahsetmeyen gereksiz bir kitaptır. ancak tüm bu gereksizliğine rağmen her nasılsa kitaplığımda iki adet bulunmakta.
 • "her ruh kendine benzer ruhlarla dünyaya gönderilir. onu bulması zaman alır ama kişinin çabası ölçüsünde bu süre kısalır. sizin gibi yaşayan, düşünen, hisseden insanlar var. onları bunlar için yollarda var. insanı istediğine götüren yolların sayısı gökteki yıldızların sayısı kadardır. yeter ki sen iste her şey seninle başlar."
hesabın var mı? giriş yap