şükela:  tümü | bugün
  • cok ama cok kotu my best friend's wedding cakmasi turk filmi
  • replikleri de birebir olmak kaydı ile julia roberts ve cameron diaz ın oynadıgı 1997 yapımı filmin çakmasıdır. yalnız o filmde hırslı kadını julia taze gelini cameron oynuyordu , çakma halinde saç kesimi bile benzeyen burcu biricik i herhalde bi değişiklik olsun diye julia yerine oynatmışlar.

(bkz: my best friends weddıng)
    (bkz: en iyi arkadaşım evleniyor)

üzerinden 20 küsür yıl geçmiş biz daha iyisini yazıp çekemedik mi anlamıyorum.
  • amerikan romantik komedi filmlerinin çok kötü bir taklidi. olmamış, otur 0.
  • eda baba'nın bence çok daha güzel söylediği parçadır. son zamanlarda pırlanta reklamlarının arka fon müziği olmasıyla yavaş yavaş soğumaya başladım
  • çiğdem yazar, melih besteler. ve gene harika bir iş çıkarırlar.
    zerrin özer'in seslendirdiği 1980'deki çıtırtılı kayıttan dinlenince gayet güzel olan parça. bir dönem, döne döne dinlediklerimdendi. ondan sonra hiç dinlemedim, dinleyemedim.

üzerinden 1 yıl geçip dinlediğimde ise hiçbir şey hissettirmedi.
    zaten her şey seninle güzel diye bir şey olamaz.
    her şey sensiz de güzel.
    hatta bensiz de güzel.
    belki en çok da bizsiz güzel bu dünya.

romantizme bağlamamak gerek. ama yok illa bağlayacağım diyorsanız ilişkinizin katı hali (maddenin 4 hali) için dinlenesi parçadır.
  • an itibarıyla annem nedeniyle katlandığım çatı katı aşk dizimsisinde peş peşe üç defadır çalınan şarkı.
    çok sevdiğim bir parça ama bu kadarı da bokunu çıkartmak yani. bir de eski şarkıların sözlerinin reklamlarda değiştirilip abuk subuk sözlerle kirletilmesine kıl oluyorum.
  • alelade ne kadar saçma reklamda, dizide, orda burda kullanılmış olsa da güzelliğinden gram azalmamış en güzel türkçe şarkılardan biridir. melih kibar ve bir insanı bu kadar güzel sevebilen kadın çiğdem taluyu hatırlatıp, özendirendir.

tanım: yıl olmuş 2020, hala spotifya zerrin özer versiyonu gelememiş şarkıdır.
  • bu şarkının en güzel coverı benim için budur.
    her şey seninle güzel
  • zeynep talu & celil nalçakan’ın, poll production etiketiyle yayınlanan tekli çalışmasında yeniden yorumladıkları parça.

söz: çiğdem talu
    müzik: melih kibar
    düzenleme: evren karakul

safa gülsoy imzalı klibi buradan izlemek mümkün.
  • sözlerini çiğdem talu'nun, bestesini melih kibar'ın, seslendirmesini zerrin özer'in, kalimba coverının benim yaptığım eserdir. buyurun efendim.
hesabın var mı? giriş yap