1394 entry daha
  • an itibariyle bana gelmis istek.2 kelime alinganlik yapmadan,kendini ovmeden,laf sokmadan konusacak insan kalmamis.kac yillik dostlarimla gorus catismasi yasadigim donemdeyim galiba.kimle gorussem soyledikleri farkli geliyor.kimsede hosgoru kalmadi artik.herkes bir seyler soyluyor.hayir tartisamiyoruz da konu yok mana yok her sey saka yollu soyleniyor cesaret yok amac yok.
    bu baslik icimizi dokmek amaciyla mi acilmisti ben baya doktum ama?bildigin aglarken girilen entry oldu bu ya.
  • içinde olduğum ve gerçekleştireceğim eylem, aylar kaldı gerçekleşmesine.

burada hayat olmasa da bir yerlerde hayat var. burada umut olmasa da bir yerlerde umut var ve geçen bir ömür var. o saatler bir daha gelmeyecek, o yaşlarda olamayacağız. beni hak etmeyen illerle, insanlarla yaşamayı bu ömre hakaret sayıyorum. sizin bilemediğiniz kıymeti, birileri elbet bilecek. bu çile bitecek, o neşe gelecek. nefesleri boşa harcamaya gerek yok. değişime hazır olun ve gitmeniz gerekiyorsa gidin. geçmişi, geride bıraktığınız insanları düşünmeyin. ileri, daima ileri !
  • “geldiğin yerin bulutunu yanında taşırsan, gittiğin yerin güneşini göremezsin.”

tayfun topaloğlu
  • beyaz yaka sendromudur kanmayın
  • her şeyi bırakıp gidildiğinde gidilen yerde de bir "her şeyiniz" olacağından ve bir gün yeni " her şeyinizi" bırakıp gitme isteğiniz olacağından çok da dikkate alınılmaması gereken istek.
  • nereye gidersen git, yanında götürdüğün sen değişmedikçe nere gittiğinin bir önemi yok.
    belki 2-3 ay mutlu sanırsın kendini, hava değişikliği, farklı kültür, farklı dil derken aynı yerdesindir aslında mânen gıdememissindir.

yol birdir çocuk yollar hep aynı yere çıkar, yürüyenin niyetidir varılacak yeri belirleyen.
  • zaman zaman gelen fakat fazla değil 3 dakika düşününce oğlum manyakmısın ? otur oturduğun yerde hissi ile ortadan kalkan istek
895 entry daha
hesabın var mı? giriş yap