• tipik bir regresyondur. avcı-toplayıcı köklere dönme isteğini aklıma getirmiştir. baskı altında ya da genel mutsuzlukta bu hisler normaldir. eski doğamıza dönüş arzusu ile örtüşmektedir.
  • bana geliyor bazen, boyumun ölçüsünü alıyorum.
    nereye gideyim
    doğası güzel bir kasabaya
    o kasabaya yakın havalimanı var mı
    havalimanı arıyosam yurt dışına gideyim full yabancı içine gireyim
    hangi ülkeye gitsem
    x ülke güzel diyorlar
    x ülke hakkında bilgi
    x ülkenin ünlü müzisyenleri
    x ülkenin hayat pahalılığı
    x ülkenin suç oranı
    x ülkeden soğumak
    x ülkeye en azından tatil yapıp gözümle görsem maksat alıp başımı gidicektim ya hani
    x ülke tatil uçak otel
    işten ayrıl
    ayrılma süreci
    keyif kaçtı mı
    hem de nasıl
    hala mı?
    yok ya kapat
  • şu an yapıyorum.
  • bağ evine geldim ben oluyor mu öyle, hem yıldızlarda şahane
  • herşeyi bırakıp gittik diyelim kafamız bizle. ne değişecek. orada farklı mi olacak. sen yine aynisin. ha bana da gelir ara ara bu istek. belki bı gün yaparım anı bı kararla.
  • arada geliyor da, sonra "dur lan daha taksidi bitmedi." diyorum
  • geçen hafta geldi ama işten izin alamadım.
  • ne gidecek bir yer ne de her şeyi bırakacağın kişi veya konum olmadığında önemini yitiren istektir
  • benim bu. kedim 1+1 evim ve yeni arkadaşlıklarım olsun. kimse beni tanımasın. tertemiz başlayayım istiyorum.sorumluklardan kaçmak ve azla yetinmek.
  • kafanın bir köşesinde hep uzaklara gitme isteği olan insanlar için üzücüdür. çünkü nereye gideceklerini bilmezler. varmak istedikleri bir yer de yoktur. sadece bulundukları yerden çok uzağa kaçmak isterler. bunu o kadar uzun süre düşlerler ki sanırım bir süre sonra insan kendinden bile kaçabileceğine inanmaya başlıyor.
hesabın var mı? giriş yap