• en azından ülkemizde olan bir gerçek. bu ülkedeki neredeyse her erkeğin yaptığı eylemleri, ortalama 5-10 dakikalık bir penetrasyon sonucu orgazm olmak için yaptığını düşünmekle kalmıyor, buna adım gibi kefil oluyorum. felsefe, pop, rock, sosyoloji, antropoloji, siyaset, spor, ilişkilerden edinilen tecrübeler, savaş, tarih, şiir vb. gibi olgular üzerinden ahkam kesen herkes, bunu seks yapmak için yapıyor bu ülkede. bana ister hak verin ister vermeyin: bu teze antitez yazanların yegâne amacının da karşı cinse "bak ben her şeyin seks olmadığını düşünüyorum" mesajını vererek onunla olası bir cinsel birleşme yaşamak olduğunu düşünüyorum.
  • bu hayatta daha acı bir şey yok. tüm o şebeklikler, don juan ayakları, çizilmeye çalışılan saygın ve güçlü imaj, istenmeden alınan hediyeler... yazık ulan zamana. özünüze yönelin. bırakın bu manyak dünyevi işleri.
  • erken boşalma sorunu olanlar için bu süre 1-2 dakika da olabilir.
  • "on dakikalık bir seksin ürünüsün diye her şey on dakikalık seks için olacak diye bir kaide yok" şeklinde karşılık vereceğim önerme. açıklama yapmaya kalkmayacağım, 10 dakikalık seks için başlık açtın sonuçta.
  • freud'un entry'e telif atma olanağı yok zaten.. yaz anasını satayım
  • bunu mu demek istediniz: (bkz: sigmund freud)
  • sigmund freud'un gençliğinde ortaya sürdüğü tez. sonrasında ölüm korkusu ve 1-2 dürtüyü daha eklemiştir.
  • freud sen misin knk.
  • 10 dk mı? cidden 10 dk olduğunu mu düşünüyorsunuz vay arkadaş..

çok iyimser bi tahminli tespit.. hoş neden yakınıyorsunuz bu sığlık sizin belirlediğiniz bi şey..
  • dakika muhabbetleri bittiyse, neden sadece erkekler?
hesabın var mı? giriş yap