şükela:  tümü | bugün
  • merhaba. ben bu rumuzun sahibiyim.

öncelikle belirtmek isterim ki bu başlıkta hakkımda başkaca kişilerce yazılacak olan hiçbir şey, "ben" değilimdir. ben'in ne ve kim olduğum hakkında fikir sahibi olmak için sözlükteki yazılarımın bütününe bakıp kendi fikrinizi oluşturmanızı rica ederim. çünkü...

ekşi'yi tanıyan biri olarak sözlükteki saldırgan güruhu çok iyi bildiğimden bu saldırganların bu başlığa yazacakları her türlü yalan, iftira ve karalamaya ilk elden ve ilk satırdan cevap vermek için kendi başlığıma ilk entry'yi kendim yazdım. haklı çıktım. şimdi lütfen tek tek okuyunuz:

1. paracomandante rumuzlu şahıs, bu saldırganların ilki olarak, yazarlığımın onaylandığı ilk gün şahsımı haklı çıkarmış ve ilk saldırıy gerçekleştirmiştir. kendisi yüksek ihtimalle bu devlete karşı tavır almış tehlikeli grupların yönlendirdiği troll hesaplardan birisidir. zira benim daha az önce "ibb'nin 30 bin öğrenciye burs vermesi" başlığına yazdığım 101922778 numaralı entry'min üzerine, hemen görevini yerine getirmiş ve şahsımı karalamak ve yıpratmak adına, burada kendisi gibi olan binlerce varlığın da yaptığı ve yapacağı gibi ilk saldırısını gerçekleştirmiştir. şahsın bana saldırmasına gerekçe olan yazım için: (bkz: #101922778) bu tip hastalıklı yaklaşımları bu entry nezdinde, yeni saldırılar geldikçe güncellemeye devam edeceğim.

2. warone rumuzlu iftiracı da ikinci saldırgan olarak başlığa damlayıverdi. bu yalancı, benim "kendimden olmayana hakaret ettiğim" yalanını, diğer saldırgan yalancı gibi hiçbir dayanağı ve kaynağı olmaksızın buraya yazmıştır. bu kişinin profiline baktığınızda kendisinin ya kendisi gibi olmayan yazarların nick başlıklarına üşüşüp onlar hakkında atıp tutarak troll'lük görevini yerine getirdiğini ya da saçma sapan başlıklarda uçkur kovaladığını görebilirsiniz. bunlar işte belli zihniyetlerin emir eri olarak hizmet veren güdümlü tiplerdir.

3. sananelannn rumuzlu arkadaş da günün ironik saldırganı olarak başlığa merhaba demiştir. kendisi benim kendimle aynı düşünmeyenlere "cahil, kandırılmış, anlama sorunları olan kişiler" dediğimi iddia etmiştir. oysaki herhangi bir yerde benim ne böyle bir iddiam ne de yorumum vardır. yani kendisi açıkça yalan söylemektedir. aslında bu iddiası, kendi içinde tutarlıdır. zira kendisi benim benimle aynı düşünmeyenlere bunları dediğimi düşünerek bile "anlama sorunları olan kişiler" grubuna kendi kendine girmiştir.

4. moresk rumuzlu tip, "düşük iqlu aktrol" yazmış benim için. bu eleman için bir şey yazmaya gerek görmüyorum. yalnızca profilinde entry'leri görünüyor ve kendisinin açık bir türkçe özürlüsü olduğu ortaya çıkıyor. bu türkçe özrüyle bana "düşük iqlu aktrol" yazıyor ve bana troll diyen bu varlığın kendisinin katkıda bulunduğu kanalları şimdi sizlere yazıyorum: #siyaset 422, #ilişkiler 400, #anket 384, #haber 369, #ekonomi 183. başka da şey yazmıyorum.

5. excelsior was here rumuzlu nick altı fetişisti öz hakiki troll, gelmiş bana aktroll falan demiş. bu tipin de ne gibi bir yaratık olduğunu öğrenmek için sözlükte katkıda bulunduğu kanallara bakmak yeterlidir. şöyle ki ilk üç: siyaset, haber, anket. hiçbir kültürel, insanî etkinlik yok listesinde. ömrümü bu gibi ortamlarda siyasal ideolojik yalan üretmeye adayan, işi gücü muhalif haber kanallarının yaptığı her haberi buraya taşımak olan, sözlükte ideolojik siyasal rant peşinde koşmaktan başka hiçbir insanî faaliyete el atmayan bu yaratık kalkmış vakıfları eleştiriyor, bana da ensar vakfı savunucusu da demiş mesela. evet tabii ki savunacağız vakıfları sizin gibi algı teröristi ideolojik siyasal troll'lere karşı.

metin, yalancı sahtekârlar üşüştükçe güncellenecektir.

- bir sözlük yazarıdır.
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • entry'lerini okudugunuzda bir ustteki yazarin bkz'larini anlamli kilan, engellenenler listeme eklenen bir baska kisi.
    surekli belli, malum guruhun guzellemesini yapip kendilerinden olmayana hakaret etmis.
  • mükemmel bir insan. doğruyla yanlışı ayırdetme konusunda ülkemizin ve dünyanın saygın otoritelerindendir. onunla aynı şekilde düşünmeyen insanlar cahil, kandırılmış, anlama sorunları olan, sorgulamadan iman eden, nefret dolu fanatik marjinal çapulcu tayfasıdır. doğrudan kendisini eleştirenlerse saldırgan, iftiracı, provokatör yaratıklardır. o pis yalancı sahtekarlardan pardon sahtekârlardan olmadığım için ne mutlu bana.

(bkz: pseudo intellectual)
  • favoriledigi entrylerden nasıl bir düşük iqlu aktrol olduğu görülebilir. (bkz: engelle)
  • ensar vakfı savunucusu aktroll.

kanıt

(bkz: başlıklarını silkerek engelle)

edit: nick altıma pislemiş. gereken cevabı buradan alabilir: (bkz: #102422347)