şükela:  tümü | bugün
  • her şeyin kötü gideceği dönemin habercisidir. (bkz: her şeyin kötü gittiği dönem)
  • benim için tam olarak bu dönemdir. elbette ufak tefek sorunlar oluyor lakin onun dışında her şey çok güzel gidiyor. bazen düşünüyorum ne zaman patlayacağım diye lakin anı yaşamak çok daha keyifli. güzel bir kadın girdi hayatıma, dostlarımla artık daha sıkı bağlıyız, ailemin desteği tam arkamda, yeni adımlar atıyorum ve gittikçe istediklerim oturuyor. her şey ilk defa çok güzel gidiyor.
  • fırtına öncesi sessizliktir.
    büyük bir felakete hazır olmanız gerekiyor.
    fazlaca canınız acıyacak yıpranacaksınız.
    bi kere her şeyin iyi gitmesi doğaya aykırı.
  • şu an içinde bulunduğum dönem ama fazla uzun sürmez nasılsa.
  • nadir gerçekleşen bir doğa olayı.

bu dönemi yakalamak için bilinçli olarak yapılabilecek hiçbir şey yoktur. bilinçsizce yaptıklarımız son durak olarak böyle bir döneme yakınsayabiliyor bazen. hayatın bir döneminde herhangi bir şeye yoğunlaşmış olmak genelde meyve olarak bu dönemi yaratır. sonra ağaçların meyveleri yerlere kadar değer muhammedler, fatihler doğar. buddha çok uzun süre yalnız kalmış mutluluğa ulaşmadan önce, pek de güvenmiyorum ama.
  • her şeyin kötü gittiği dönem gibi gider ve sonra tekrar geri gelir. hayat böyledir. önemli olan rehavete ya da paniğe kapilmadan, hayatı geldiği gibi karşılamayı bilmek ve mümkün olduğunca güçlü ve garantili durmaya çalışmaktır.
    sosyal mesajimi da verdim, öpüyorum.*
  • (bkz: 404 not found)
  • hiç olmayandır.
  • (bkz: git-gel)
  • fırtına öncesi sessizlik gibidir.