şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son model ekşi sözlük sığırlığı.

sırasıyla danla bilic, yorekok ve kalben duyurularında bu bkz. banko var.

tanımıyorsan soru sormazsın. tanıyıp sevmiyorsan yine sormazsın. "ben popüler kültürden kimseyi tanımıyorum şekerim" diyip havalı gözükme çabası ne ola? hayır o kişi de çıkıp "sen kimsin yarraam?" dese vereceği cevap yok.

bir insanın seveni de vardır sevmeyeni de. sanki cebinden para verip getirtiyor, verdiği vergiler ekşi sözlük soru-cevap seanslarına gidiyor da "ne bu yoo istömöyörüz bonooo."

senin bile yazar olabildiğin bir platforma soru cevaplamaya harrison ford gelmeyecekti herhalde değil mi?
  • buna dün şahit olduk.
    söz konusu yazar modelinin aramaya inanmasını geçtim, arama yapacak kadar zeka emaresinin dahi olmadığını düşünüyorum.
    salt bir gerizekalılık bile değil bu, daha komplike daha derin.
  • asıl sen kimsin avel şeklinde cevap alması yüksek ihitmal sorudur.
  • aramaya inanmak eylemini iplemeyen yeni nesil yazarların yaptığı bir şey.
  • böylelerini uçuracaksın başka türlüsü mümkün değil.
  • provokatif buluyorum.
    aynı, sevmediği diziyi ısrarla izleyip, burada boklayan entry kasmak gibi.
    veya, aslında sosyal medya üzerinden takip etmediğini söylediği biri hakkında ileri geri entry kasmak gibi.

ben tanımadığım, sevmediğim, ilgilenmediğim konularla ilgili soru sorma gereği duymam. bakın, ben bu kişileri veya şeyleri sevmiyorum, haberiniz olsun dercesine hareketlerde ve imalarda bulunmam çünkü bunun cool olduğunu düşünmedim hiç bir zaman. böyle insanlar, kendilerini öne çıkarmak için bile bile yapıyorlar bazı eylemleri. kişiye, bak sen varsın buralara gelmişsin, ama seni burada tanımayanlar da var ve tanımadığını senin yüzüne karşı itiraf edebilen benim gibi cesurlar var demek istiyor. ama elinde ego tatminden başla ne geçiyor bilmiyorum.
  • komik olduğunu zanneden yazar zırvası. ayrıca hiç komik değil gülmüyoruz amk.
  • (bkz: x kim amk)
  • ''sen kimsin yarağımın sivilcesi?'' diye cevap alsa bir köşeye geçip salya dümük ağlayacak ergenlik arifesindeki tiptir.